Zbuduj swoje imperium w realiach sci-fi – „Age of Wonders: Planetfall” już dostępne

0
Dziś swoją premierę ma Age of Wonders: Planetfall – tytuł długo oczekiwany przez wszystkich fanów gier strategicznych. Gra w pudełku i edycji Day One jest już dostępna do kupienia w dobrych sklepach.

Age of Wonders: Planetfall to nowa gra strategiczna Triumph Studios, twórców cieszącej się uznaniem serii Age of Wonders, która oferuje ekscytującą taktyczną walkę turową i pogłębione spojrzenie na budowę imperium w nowych realiach science-fiction.

Pokieruj przyszłością swojej kolonii upadłego galaktycznego imperium i zadbaj o lepszą przyszłość dla swojego ludu w tych mrocznych wiekach. Stwórz swoje imperium wraz z jedną z sześciu unikalnych frakcji, począwszy od wojowniczej Awangardy, a skończywszy na dosiadających dinozaury Amazonkach i cyborgów-zombie Zgromadzenia. Wykonuj misje każdej frakcji, korzystając z własnego sprytu, siły militarnej i dyplomacji, badając ruiny planety i napotykając innych ocalałych podczas odkrywania historii rozbitej cywilizacji.

Najważniejsze cechy gry

  • Taktyczna walka turowa w realiach sci-fi: Doskonal swoją strategię bojową w intensywnych turowych bitwach z dużą liczbą frakcji, konfigurowalnymi jednostkami i podatnym ma zniszczenie otoczeniem.
  • Odkryj bogaty świat science-fiction: Jakie tajemnice wyjdą na jaw, gdy odkryjesz historię upadłego galaktycznego imperium? Odkryj losy Gwiezdnej Unii, przemierzając bujne krajobrazy, dzikie pustkowia i przerośnięte megamiasta. Spotkaj rywalizujące frakcje i odkryj dawno zapomniane technologie ukryte w opustoszałych miejscach.
  • Budowa imperium galaktycznego: Pokieruj przyszłością swojej kolonii dzięki połączeniu postępu technologicznego z rozwojem społecznym. Stworzysz ekologiczny raj czy doskonały porządek wojskowy?
  • Wiele ścieżek do zwycięstwa: Osiągnij swoje cele poprzez podbój, dyplomację lub technologie masowej zagłady.
  • Mnogość trybów gry: Bogata kampania fabularna dla pojedynczego gracza wraz z losowym generowaniem map za każdym razem zapewnia niepowtarzalność rozgrywki. Wypróbuj nowe style gry w trybie potyczki i graj tak jak lubisz w trybie multiplayer – online, na zmianę oraz asynchronicznie!

Wydana 6 sierpnia 2019 na platformy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One gra dostępna jest w edycji Day One, oferującej dodatkową zawartość w grze – DLC Paragon Noble Pack. Gra posiada polskie napisy.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.