„Zaułek koszmarów” – opublikowano pierwszy zwiastun

Zaułek koszmarów to najnowszy film w reżyserii Guillermo del Toro. Kryminał w stylu noir oparty na motywach powieści Williama Lindsaya Greshama o tym samym tytule trafi do amerykańskich kin jeszcze przed końcem roku.

Film opowiadać ma o młodym naganiaczu widzów, Stantonie Carlisle, który posiada talent do manipulacji ludźmi. Mężczyzna poznaje specjalistkę od psychiatrii, doktor Lilith Ritter, która okazuje się bardziej niebezpieczna, niż mogłoby się wydawać.

Na ekranie zobaczymy wiele gwiazd, między innymi Bradleya Coopera (Narodziny gwiazdy, Poradnik pozytywnego myślenia), Cate Blanchett (Aviator, Władca Pierścieni), Rooney Marę (Carol, Dziewczyna z tatuażem), Toni Collette (Dziedzictwo. Hereditary, Godziny) czy Willema Dafoe (Lighthouse, Święci z Bostonu).

Światowa premiera filmu zapowiadana jest na 17 grudnia. W polskich kinach Zaułek koszmarów pojawi się prawdopodobnie w drugiej połowie stycznia 2022 roku.

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu