Zapowiedziano serial animowany na podstawie „Final Fantasy IX”

Cyber Group Studios nawiązało współpracę ze Square Enix, której owocem ma być animowana seria oparta o kultową w niektórych kręgach grę Final Fantasy IX.

Produkcja, przygotowywana przez głównie francuskie studia, ma być skierowana do młodszych odbiorców (8-13 lat). Twórcy chcą zachować klimat gry, by trafić także w gusta starszych fanów cyklu. W tym celu planują ściśle współpracować ze Square Enix. Cyber Group Studios zapowiada także przygotowanie akcesoriów związanych z zapowiadaną serią.

Jak mówią szefowie Cyber Group Studio:

„Jesteśmy zaszczyceni i zachwyceni możliwością uczestnictwa w tak wielkiej przygodzie wraz z naszymi przyjaciółmi ze Square Enix. Możliwość dotarcia do ogromnej rzeszy fanów na całym świecie, a także zdobycia nowej widowni, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, stanowią niesamowite wyzwanie, któremu dumnie stawimy czoła. To spełnienie marzeń dla naszych zespołów we Francji i Stanach Zjednoczonych.”

Dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu