Zapowiedziano drugi sezon „Shadow and Bone”

Netflixowy serial Shadow and Bone (Cień i kość) na podstawie książki Leigh Bardugo o tym samym tytule wywołał masę emocji, a, co ważniejsze, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno ze strony fanów powieści, jak i osób niezaznajomionych z literackim pierwowzorem. Netflix idzie za ciosem i zapowiada kontynuację.

Pierwszy sezon wprowadził widzów w magiczny, inspirowany carską Rosją, klimat Ravki, której ziemie podzielone zostały przez tajemniczą Fałdę Cienia. Alina Starkov (w tej roli Jessie Mei Li) odkryła w sobie moc Przywoływaczki Słońca i, stając u boku charyzmatycznego Zmrocza / Darklinga (Ben Barnes), próbowała zgłębić tajemnice mocy, która rozdarła kraj.

Oczekuje się, że drugi sezon Shadow and Bone skupiony będzie na wydarzeniach z Oblężenia i nawałnicy (org. Siege and Storm) – drugiego tomu Trylogii Grisha Leigh Bardugo. Zapowiedź sugeruje także powrót bohaterów z cyklu Szóstki wron (Kaz, Jesper, Nina, Matthias oraz Inej), którzy – mimo że w książkowej trylogii się nie pojawili – w serialu skradli niemało czasu ekranowego i zyskali sporą popularność wśród widowni.

Dokładna data premiery drugiego sezonu Shadow and Bone nie została jeszcze podana.

Oficjalną zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu