„Zakonnica w przebraniu 3” — Whoopi Goldberg znów w akcji!

Disney oficjalnie ogłosił opracowanie długo oczekiwanej trzeciej części przebojowego komediowego musicalu Zakonnicy w przebraniu z lat 90. W roli głównej znów ujrzymy Whoopi Goldberg. Oczekuje się, że długo rozwijany projekt zadebiutuje na Disney+.

Film jest rozwijany od 2015 roku. Od tego czasu wielu producentów i scenarzystów było wcześniej zaangażowanych w projekt, w tym Kirsten „Kiwi” Smith, Karen McCullah i Alli Shearmur. Najnowszym zespołem kreatywnym związanym z kolejnym sequelem byli Regina Hicks z  i gwiazda, showrunnerka Karin Gist, ale nadal nie jest jasne, czy nadal pracują nad filmem, czy nie. 

Oryginalny film miał swoją kinową premierę w 1992 roku, gdzie zagrał Whoopi Goldberg jako Deloris, piosenkarkę z Las Vegas, która jest świadkiem morderstwa swojego chłopaka szefa mafii. Deloris zostaje umieszczona w klasztorze pod ochroną świadków, ukrywając się pod tożsamością siostry Mary Clarence. W filmie zagrali także Maggie Smith, Kathy Najimy, Wendy Makkena, Harvey Keitel i nieżyjący już Bill Nunn. Ze względu na sukces, od razu nastąpił sequel, Zakonnica w przebraniu 2: Powrót do habitu w 1993 roku.

Źródłocomingsoon
Grafikacomingsoon
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu