„Zagubiony w czasie” powróci po 30 latach?

Zagubiony w czasie (Quantum Leap) to serial science-fiction, który święcił tryumfy na początku lat 90. XX wieku. Po niemal trzydziestu latach od emisji ostatniego odcinka w sieci pojawiła się wiadomość, że NBC planuje nakręcić pilotowy odcinek sequela – a później prawdopodobnie cały sezon.

Głównym bohaterem serialu jest Sam Beckett, naukowiec, który postanowił udowodnić, że podróże w czasie są możliwe. W tym celu buduje akcelerator. Próba przeniesienia się w przeszłość kończy się sukcesem, choć niepozbawionym minusów – Beckett staje się duszą innej osoby, a co gorsza nie może wrócić do swoich czasów. Próbując wrócić do „teraźniejszości”, doktor będzie musiał pomóc swoim „gospodarzom” w rozwiązaniu wielu problemów. Oryginalny serial składał się z 5 sezonów (96 odcinków), zdobył dwa Złote Globy i sześć nagród Emmy.

Jak czytamy w opisie pilotowego odcinka, motyw akceleratora powróci. W świecie przedstawionym mija 30 lat od tajemniczego zniknięcia doktora Backetta. Nowy zespół naukowców chce reaktywować jego projekt i odkryć tajemnice maszyny oraz jej budowniczego.

Niewiele wiadomo o obsadzie, aczkolwiek zdradzono, że Scott Bakula powróci na ekrany w roli Sama Becketta.

Pamiętacie Zagubionego w czasie? Oglądaliście?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu