Zachary Quinto i Jim Parsons w zwiastunie „Chłopcy z paczki”

Netflix podzielił się z widzami oficjalnym zwiastunem nadchodzącego filmu Chłopcy z paczki, w którym zobaczymy między innymi Zachary’ego Quinto i Jima Parsonsa.

Produkcja jest adaptacją nagradzanej broadwayowskiej sztuki The Boys in the Band. Jej fabuła rozgrywa się w 1968 roku w Nowym Jorku, kiedy to bycie osobą homoseksualną wciąż było bardzo piętnowane. Grupa przyjaciół spotyka się na imprezie urodzinowej modnego i wyszczekanego Harolda (Zachary Quinto), ale urządzonej u Michaela (w tej roli Parsons) – scenarzysty, który dużo wydaje i jeszcze więcej pije.

To, co zaczęło się jako niewinny wieczór ze śmiechem i alkoholem w tle, szybko zmienia się, gdy na imprezie niespodziewanie pojawia się współlokator Michaela. Teraz każdy z mężczyzn będzie musiał zmierzyć się z dawno zakopaną prawdą, która zagrozi fundamentom ich silnej przyjaźni.

Reżyserią zajął się Joe Mantello, a scenariusz wyszedł spod piór Marta Crowleya i Neda Martela.

Premierę Chłopców z paczki zaplanowano na 30 września.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu