Wyprzedaż gier Made in Poland na GOG.COM

0
Już po raz trzeci świętujemy na GOG.COM wyprzedaż Made in Poland. W tym roku znajdziecie na niej ponad 120 okazji na tytuły, które są najlepszym wyrazem kreatywności i niezależności polskich twórców, w tym This War of Mine: Soundtrack Edition (-75%), Frostpunk (-50%), serię Wiedźmin (do -85%), serię Call of Juarez (-75%), House Flipper (-35%), Dying Light: The Following – Enhanced Edition (-70%) i inne nie tylko. 

Zacznijmy jednak od premiery polskiego tytułu, rozmachem, rozmiarem i wykonaniem nawiązującego do najlepszych klasyków gatunku, czyli od słynnego Clasha, który właśnie ukazał się na GOG.COM bez DRM. Clash to strategia turowa autorstwa studia Leryx Longsoft z 1998 roku, która w niezwykle klimatyczny sposób oddaje nastrój kolonialnych podbojów, politycznych intryg, królewskiej dyplomacji i zawiłości dworskiego życia.

Jako gracz wcielasz się w rolę władcy, który broni swojego królestwa przed atakami wrogich najeźdźców. Masz do wyboru ponad 30 jednostek złożonych z klasycznych lub nieziemskich oddziałów, dzięki którym prowadzisz działania bojowe. Jednocześnie, jako przywódca, nie możesz zapominać o rozwijaniu infrastruktury swojego królestwa, bo przecież wojna sama się nie sfinansuje, poziomie zadowolenia poddanych, których danina wpływa bezpośrednio na stany skarbca, utrzymaniu dynastii i dyplomacji. Clash to gra, która zdecydowanie wyprzedziła swoje czasy i mimo upływu lat, nadal zadziwia systemem rozgrywki.

W wyprzedaży znalazły się również takie hity jak Painkiller Black Edition (-75%), Jack Orlando: A Cinematic Adventure – Director’s Cut (-80%), Earth 2150 Trilogy (-80%) czy The Cat Lady (-60%) oraz niezależne perełki, w tym Ancestors Legacy (-66%), Darkwood (-60%) i tegoroczne premiery jak We. The Revolution (-30%), Weedcraft Inc (-30%) czy Crossroads Inn (-10%).

Pełna lista okazji dostępnych w promocji Made in Poland znajduje się tu: http://www.gog.com/promo/20191108_made_in_poland

Wyprzedaż Made in Poland potrwa do 12 listopada, do godz. 15:00.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.