Wygraj serial „Dobry Omen” na DVD [ZAKOŃCZONY]

-

Serial Dobry Omen (ang. Good Omens) okazał się tegorocznym hitem Amazon Studios. Losy demona Crowleya (David Tennant) i anioła Azirafala (Michael Sheen) pokochali nie tylko wielbiciele twórczości Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta, ale także znaczna część serialoholików. Czy jest tutaj ktoś, kto nie miał jeszcze okazji obejrzeć tej produkcji? To dobrze trafiłeś!

Z okazji Mikołajek, wraz z Best Film przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać Dobry Omen na DVD. Do rozdania mamy aż cztery płyty.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jak powstrzymałbyś/powtrzymałabyś apokalipsę?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają cztery, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 20 grudnia 2019, do godziny 23:59.

>>Naszą recenzję serialu znajdziecie pod tym linkiem.<<
Nagroda

Wygraj serial "Dobry Omen" na DVD [ZAKOŃCZONY]

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Best Film (zwane dalej Sponsorem).
 2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.
 3. Konkurs trwa do 20 grudnia 2019, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze cztery najciekawsze według niego. Wręczone zostaną cztery nagrody, w skład których wchodzi: serial Dobry Omen na DVD.
 9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.
 10. Nagrodę stanowi serial Dobry Omen na DVD.
 11. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski, listem poleconym, Pocztą Polską.
 12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

12 komentarzy

 1. Apokalipsa to wprost spotkanie dwóch przeciwnych klubów.
  Dwie drużyny zebrały się, by rozpocząć Apokalipsę..

  Na boskim ekranie prawdziwie diabelskie emocje.
  Tak to widzę.
  Przed armiami niebios i piekieł rozłóżcie wygodne kanapy.
  Każdemu mocarzowi zajmijcie padem dłonie.
  Już po chwili ładowania sprytnie podłożonej konsoli, na wspomnianym niebiańskim ekranie
  wyświetli się – najpierw EA Sports (w myślach wam to gra) – a potem FIFA.

  Najlepszym remedium na nadchodzącą apokalipsę stanowi zamiana tych ostatecznych furii i niepotrzebnych emocji na sportowe wariacje piłkarskie na uspokajającej zielonej murawie boiska.
  Chociażby i takiego sztucznego.
  I robimy zmiany, zawodników przy padach podkładamy, reszta dopinguje.
  By nie przyszły im niepotrzebne myśli do głowy włączyłbym im rozgrywki w trybie całego, pełnego sezonu w trybie kooperacji (każda z drużyn oddzielnie) w rzeczywistym czasie gry,
  a to wszystko bym zapętlił jeszcze.
  Apokalipsa rozłożona na łopatki.

  Akceptuję regulamin i zgłaszam chęć wzięcia udziału w konkursie.

 2. Na początek ogarnął bym całą hordę karaluchów. Te cwaniaki są w stanie przeżyć w trakcie wojny atomowej! Później, dzięki dzielnej armii insektów, wdarłbym się do kompleksów i zajumam kody do atomówek, ewentualnie kazałbym im poprzegryzać kable. Atak zombie? Nie ma problemu, są w stanie zjeść rozkładające się zwłoki. Inwazja demonów piekła? No tu mogłoby być gorzej, ale biorąc pod uwagę, że potrafią funkcjonować bez głowy, nie widzę problemu!

  A po wszystkim został bym Karaczanowym Królem!

  Akceptuję regulamin.

  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Twoja odpowiedź bardzo nam się spodobała i dlatego chcielibyśmy wręczyć Ci nagrodę w postaci DVD „Dobry Omen”. Gratulujemy! ?
   Prześlij, proszę, na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki, w tytule wpisując „KONKURS DOBRY OMEN”.
   Na dane czekamy 7 dni, po tym terminie nagroda przepada.
   Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych!

 3. Jeśli jakiś koniec nastąpi to myślę że będzie to powstanie robotów przeciwko ludzkosci. Nawet gdy roboty mobilne staną się powszechne, robotów będzie o wiele mniej niż ludzi. Roboty będą musiały skoncentrować swoje początkowe ataki na obszarach miejskich, aby zmaksymalizować wysiłki przed nieuniknionym kontratakiem.
  W tym czasie przeprowadzałbym się na obszar wiejski, który umożliwiłby mi najlepszy punkt obserwacyjny, by zobaczyć nadchodzące roboty, a także ograniczoną liczbę robotów (jeśli w ogóle) do wysłania. To da mi czas na opracowanie spójnej serii strategii, by spróbować pokonać roboty (sama strategia nie zadziała).
  Po tym, jak roboty „skończą” z miastami lub zostaną pokonane, wrócę do bitwy, korzystając ze strategii, które opracowałem. Ponieważ roboty są dla wszystkich celów „nieśmiertelne” albo zostałbym zabity, albo najlepszym planem byłoby być jednym z nich. Czyli mieć przy sobie urządzenie, wyjęte z jednego z robotów, które identyfikowało by mnie jako jednego z nich. Mógłbym wtedy jednego po drugim odłączać od zasilania i w ten sposób zapobiegłbym zagłady.

 4. W podróż kosmiczną by zniszczyć asteroidę jak B.Willis w Armageddonie się nie wybiorę bo mam lęk wysokości. Nie zbuduje też arki w razie potopu bo jedyny statek, który samodzielnie zbudowałem to był pancernik Yamato do sklejania. Za to chętnie zmierzę się z apokalipsom zombie. Sam jak John McCalne w Szklanej Pułapce, albo z drużyną jak serialu The 100. Wychowałem się na filmach Kevin sam w domu, więc moją taktyką na uratowanie świata są fortele, pułapki i kreatywność. Nie potrzebuje żadnych supermocy, drużyny Avengers jako wsparcia, Sokoła Millenium ani innej cudownej broni. Żywe trupy nigdy nie były zbyt bystre i przewidujące, więc łatwo jest je omamić, zwabić w pułapkę i pokonać.Może nie wszystkie na raz, ale przynajmniej te w mojej okolicy. Szczegółów nie zdradzę…mogę obiecać, że najpierw zwabie je fortelem w ustronne miejsce. Potem sprawie, że się zawieszą jak Win XP a potem w popłochu stracą głowę w przenośni i dosłownie.

  Akceptuję regulamin

  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Twoja odpowiedź bardzo nam się spodobała i dlatego chcielibyśmy wręczyć Ci nagrodę w postaci DVD „Dobry Omen”. Gratulujemy! ?
   Prześlij, proszę, na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki, w tytule wpisując „KONKURS DOBRY OMEN”.
   Na dane czekamy 7 dni, po tym terminie nagroda przepada.
   Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych!

 5. Jako optymistyczna realistka widzę dwie możliwości. Pierwsza (nie ukrywam bliższa rozumowi) zakłada, że prawdziwa apokalipsa, taka wersja deluxe, jeśli się zacznie, to nie ma zmiłuj. Nikt i nic jej nie zatrzyma. Pozostaje tylko nadzieja, że wydarzenie przebiegnie szybko i dla wszystkich bezboleśnie. Druga (ku której skłania się moje serce) przewiduje możliwość powstrzymania armagedonu. W takim wypadku postawiłabym wszystko na jedną kartę i przed wyruszeniem w drogę zebrałabym drużynę składającą się z superbohaterów: Kelly Bundy, Kakofoniksa, dr. House’a, Adama („Dzień Świra”, nie mylić z biblijnym) i Chucka Norrisa. Różnorodność mojego dream teamu wynika z tego, że lubię być przygotowana na każdą ewentualność, czyt. rodzaj nieszczęścia, a każde z nich potrafi radzić sobie z konkretną apokalipsą.
  Apokalipsa nr 1 – czarna dziura. Tu wkracza Kelly Bundy i stosuje taktykę „klin klinem”, wariant ekstra: pustkę kosmiczną atakuje pustką intelektualną. Dziewczyna wskakuje do czarnej dziury i niszczy ją od środka.
  Apokalipsa nr 2 – zombie. Na pomoc wołamy Kakofoniksa. Wystarczy kilka sekund jego muzyki, żaden mózg tego nie wytrzyma. Pozostaje nam tylko obserwować eksplodujące mózgi zombie.
  Apokalipsa nr 3 – pandemia. No cóż, nie ma choroby, z którą dr House sobie nie poradzi. Bułka z masłem!
  Apokalipsa nr 4 – wybuch nuklearny. Potrzebuję do tego Adama. Mimo wielu przywar Adam zna wiele zaklęć potężnych. Jedno z nich potrafi zatrzymać wybuch atomówki. To zaklęcie brzmi: „Dżisus, k****, ja p*******. Uwaga: zaklęcie jest utajnione, ponieważ tylko Adam potrafi skutecznie je używać. Mugole mogą sobie zrobić krzywdę!
  Apokalipsa nr 5 – biblijny koniec świata – do gry włącza się on – Chuck Norris. Wyciąga telefon z kieszeni spodni. Dzwoni. Upewnia się: „Koniec świata?”. Słucha i po chwili dodaje: „Nie pozwalam.” To tyle w temacie apokalipsy i Chucka Norrisa. 😀
  Jak widać powyżej zastosowałabym najprostszy i najskuteczniejszy sposób na zatrzymanie apokalipsy. Żaden kataklizm nie straszny z paczką odlotowych kumpli.

   • Dzień dobry!
    Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Twoja odpowiedź bardzo nam się spodobała i dlatego chcielibyśmy wręczyć Ci nagrodę w postaci DVD „Dobry Omen”. Gratulujemy! ?
    Prześlij, proszę, na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki, w tytule wpisując „KONKURS DOBRY OMEN”.
    Na dane czekamy 7 dni, po tym terminie nagroda przepada.
    Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych!

 6. Takie połączenie i cud! – ja nie oglądałam.
  Mnie się też starcie z zombie podoba bardziej, szczególnie że chyba łatwiej pokonać je niż pędzącą asteroidę (nie doszukujcie się w tym logiki, takie jest to moje myślenie), ale trochę nie lubię tłumów. Zresztą, uważam, że jeśli koniec świata przyjdzie, to wciąż z kosmosu – w moim mniemaniu za sprawą istot pozaziemnskich tzw. kosmitów (gdzieś się tam ciągle czają, pewnie przy Księżycu). Myślę, że by ich pokonać, trzeba użyć czegoś niespodziewanego – np. zalać ich kisielem (żeby się im macki ślizgały i nie mogły ustać na a la nogach), włączyć głośną muzykę, heavy metal lub k-pop (tu już na pewno się zdziwią, a kto wie, może się im mózgi usmażą), obsypać ich konserwantami żywności (takiej dawki chemi nie ma na żadnej innej planecie). W każdym razie nie jestem pewna, jak dokładnie ich pokonam, bo nie zdarzyło mi się spotkać kosmity (jeszcze), ale uważam, że te zabiegi pozwolą ludziom po pierwsze przestać się ich tak bać, a po drugie – wspólnie ze mną podjąć próbę ratowania planety Ziemia. Zasłynęłabym nie jako zawca ekologii, ale kosmitologii 😀

  Akceptuję regulamin

  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Twoja odpowiedź bardzo nam się spodobała i dlatego chcielibyśmy wręczyć Ci nagrodę w postaci DVD „Dobry Omen”. Gratulujemy! ?
   Prześlij, proszę, na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki, w tytule wpisując „KONKURS DOBRY OMEN”.
   Na dane czekamy 7 dni, po tym terminie nagroda przepada.
   Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych!

 7. W podróż kosmiczną by zniszczyć asteroidę jak B.Willis w Armageddonie się nie wybiorę bo mam lęk wysokości. Nie zbuduje też arki w razie potopu bo jedyny statek, który samodzielnie zbudowałem to był pancernik Yamato do sklejania. Za to chętnie zmierzę się z apokalipsom zombie. Sam jak John McCalne w Szklanej Pułapce, albo z drużyną jak serialu The 100. Wychowałem się na filmach Kevin sam w domu, więc moją taktyką na uratowanie świata są fortele, pułapki i kreatywność. Nie potrzebuje żadnych supermocy, drużyny Avengers jako wsparcia, Sokoła Millenium ani innej cudownej broni. Żywe trupy nigdy nie były zbyt bystre i przewidujące, więc łatwo jest je omamić, zwabić w pułapkę i pokonać.Może nie wszystkie na raz, ale przynajmniej te w mojej okolicy. Szczegółów nie zdradzę…mogę obiecać, że najpierw zwabie je fortelem w ustronne miejsce. Potem sprawie, że się zawieszą jak Win XP a potem w popłochu stracą głowę w przenośni i dosłownie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu