Donato Carrisi – autor światowych bestsellerów i laureat włoskiego Oscara – powraca na wielki ekran z kryminałem W labiryncie. W rolach głównych – zdobywca Oscara Dustin Hoffman (Absolwent, Kwartet, Rain Man) i Toni Servillo (Wielkie piękno, Oni, Dziewczyna we mgle).

Chcielibyście zobaczyć ten film szybciej od innych? Proszę bardzo! Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu W labiryncie z upominkami od Kina ATLANTIC i wydawnictwa Albatros. Seans odbędzie się 24 lutego o godz. 18:00 w  Kinie ATLANTIC w Warszawie.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jaki gatunek filmowy jest Waszym ulubionym i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygra pięć, najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 21 lutego 2020 roku, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Kino ATLANTIC (zwane dalej Sponsorem).
 2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.
 3. Konkurs trwa do 21 lutego 2020 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze pięć najciekawszych według niego. Do wygrania pięć podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu W labiryncie.
 9. Wyniki zostaną podane w ciągu najbliższych 24 godzin.
 10. Nagrodę stanowi 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu W labiryncie.
 11. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 12. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 13. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 14. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 15. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 16. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 17. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 18. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 19. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

5 komentarzy

 1. Moim ulubionym gatunkiem filmowym jest western ze względu na to, jaką ewolucję przeszedł od czasów klasycznego, klarownego podziału na dobro i zło. To jeden z gatunków wyzwalających największą kreatywność, ponieważ konwencję można ciągle urozmaicać i wcale nie ograniczać się do konkretnego miejsca akcji, jakim jest Dziki Zachód. Niektórzy mogą sądzić, że western już właściwie zupełnie wymarł, ale wciąż jest obecny jako inspiracja lub punkt wyjściowy do opowiedzenia przewrotnych historii.
  Akceptuję regulamin.

  • Hej,
   Gratulacje – wygrałeś podwójne zaproszenie na pokaz filmu „W labiryncie”. Prosiłabym o podanie imienia i nazwiska, oraz informację w mailu, że możemy wykorzystać Twoje dane, aby przekazać je przedstawicielowi Kina ATLANTIC.
   Maila ślij proszę na: redakcja.popbookownik@gmail.com

 2. Najbardziej lubię filmy kryminalne,
  Przedstawiają zawsze historie niebanalne,
  Wczuwam się w akcję, jakbym w niej była
  I dochodzenie chętnie bym poprowadziła.
  To filmy ciekawe, w napięciu trzymające,
  Choć mi tak naprawdę niezagrażające.

  • Hej,
   Gratulacje – wygrałaś podwójne zaproszenie na pokaz filmu „W labiryncie”. Prosiłabym o podanie imienia i nazwiska, oraz informację w mailu, że możemy wykorzystać Twoje dane, aby przekazać je przedstawicielowi Kina ATLANTIC.
   Maila ślij proszę na: redakcja.popbookownik@gmail.com

Comments are closed.