Wygraj nagrody związane z serialem „Watchmen” [ZAKOŃCZONY]

-

Serial Watchmen zbiera pozytywne opinie. Na HBO GO można obejrzeć już siedem odcinków tej produkcji. Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać finałowego odcinka (emisja 16 grudnia), a także z okazji Mikołajek, przygotowaliśmy specjalny konkurs.

Dzięki uprzejmości HBO Polska mamy do rozdania komiksy i bluzki związane ze serialem Watchmen.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jakie miasto z komiksów DC chciałbyś zwiedzić i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2019, do godziny 23:59.

Nagrody

Miejsce 1: 2 koszulki i komiks Strażnicy

Miejsce 2: koszulka i komiks Strażnicy

Wygraj nagrody związane z serialem "Watchmen" [ZAKOŃCZONY]

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród HBO Polska (zwane dalej Sponsorem).
 2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.
 3. Konkurs trwa do 31 grudnia 2019, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Wręczone zostaną nagrody, w skład których wchodzą: 3 koszulki i 2 komiksy Strażnicy.
 9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.
 10. Nagrodę stanowią 3 koszulki i 2 komiksy Strażnicy.
 11. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski, listem poleconym, Pocztą Polską.
 12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

9 komentarzy

 1. Zapomnijmy nawet o całości jako mieście, gdyż zainteresowany jestem konkretnym miejscem.
  Bawiłbym się tam jak w parku rozrywki, jak w Czarnobylu choć tam udać się nie chce.
  Szalona wycieczka, znajdę dla Siebie azyl w szpitalu Arkham.
  Czuję, że zaprzyjaźnię się z wszystkimi tam
  W tym labiryncie zanim znów padnie
  Może i napotkam również, z uwagi na świąteczny czas, przyodzianego w czerń Mikołaja
  wprost z Gotham, który zza powiewającej peleryny wyciągnie prezent także dla Mnie, skoro i tak odwiedzić zamierza wszystkich znajomych w Arkham Asylum.
  Jest to najpewniejsze miejsce, by miło spędzić z jak największą ilością osób, ten magiczny czas, gdyż każdy, nawet gdyby chciał, stamtąd podczas mojej wizyty nie zbiegnie, zabawie nie ucieknie, z uwagi takiej, iż byłoby to bardzo niegrzecznie.

  W końcu znawczyni wielka, neurolg i ordynator w szpitalu tym bardziej wpisała mi bez mojej wiedzy do karty pacjenta wymaganą konsultację psychologiczną. Zatem bilet do TEGO wesołego miasteczka już mam, a jak mam, to chcę go wykorzystać nim termin na wykorzystanie przepadnie.
  Miasto docelowe: Gotham City => Azyl Arkham, poproszę raz.

  Akceptuję regulamin konkursu.

 2. Definitywnie chciałbym odwiedzić Gotham. Wspaniałe miejsce! Cudny ogrodnik Poison Ivy stworzy roślinę, która pożre naszych nielubianych sąsiadów. Jeśli ma się stany lękowe, to Scarecrown pomoże dzięki gazowi strachu. Paranoja jak się patrzy! Jeśli lato będzie doskwierać, to Pingwin zaprasza do siebie. Mrożone drinki i ryzyko postrzału jest gwarantowane. No i nie zapominajmy, że w Gotham mieszka największy heheszek komiksów Joker. Jedynie jakiś facet w rajtuzach i w stroju nietoperza czasem przeszkadza, ale jest ryzyko, jest zabawa!

  Akceptuje regulamin.

  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Twoja odpowiedź bardzo nam się spodobała i dlatego chcielibyśmy wręczyć Ci nagrodę w postaci gadżetów związanych ze serialem „Watchmen” (drugie miejsce). Gratulujemy! ?
   Prześlij, proszę, na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki, w tytule wpisując „KONKURS WATCHMEN”.
   Na dane czekamy 7 dni, po tym terminie nagroda przepada.
   Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych!

 3. Do tej pory wszędzie jeździłem na wakacje z żoną. Były to wyprawy dalsze i krótsze. Odkąd mamy córeczkę wyjazdy są nieco utrudnione i na razie ograniczyliśmy się do Polski i jej pięknych zakątków. Jeśli jednak miałbym wybrać miasto z uniwersum DC, które najchętniej bym odwiedził, z pewnością byłaby to Atlantyda. Pod warunkiem, że mógłbym zabrać tam swoją rodzinę. Dlaczego akurat tam? Moja żona świetnie pływa, była nurkiem, ratownikiem, instruktorem pływania oraz pływała w klubie pływackim. Córka chyba wyssała miłość do wody z mlekiem matki, ponieważ odkąd ukończyła pół roku uczęszcza na zajęcia na basenie i to co wyprawia pod wodą mając zaledwie 2 latka do tej pory wprawia mnie w zdumienie. Chciałbym załączyć jej zdjęcia gdzie pod wodą ma otwarte oczy i buzię i w dodatku się uśmiecha, ale pozostanę fair i dam szansę innym uczestnikom na równych zasadach.. Dla mnie takie zdolności są oczywiście nieosiągalne (po mnie chociaż ma długie nogi, które pomagają w pływaniu bez wątpienia), ale liczę, że kiedy małżonka wraz z córką będą cieszyć oczy pięknym widokiem bogactwa Królestwa Aquamana, ja po próbie współtowarzyszenia im w tym podwodnych eksploracjach w razie kiedy jednak napiję się wody lub mój organizm zareaguje panika na przedostanie się wody do uszu, oczu bądź innych otworów, zostanę uratowany przez moją ulubioną bohaterkę uniwersum DC czyli Merę. Żeby nikt mnie źle nie ocenił, moja żona wzdycha do Aquamana. Wciąż nie potrafię jej odpowiedzieć dlaczego Egmont wstrzymał wydawanie jego serii z Odrodzenia. Może kiedy drżący, okryty ręcznikiem siądę przy czymś rozgrzewającym w przybrzeżnym barze, wpadnie tam sam Arthur? Pogadamy, pośmiejemy się i będę mógł żonie dopowiedzieć ciąg dalszy jego przygód?

  Akceptuję regulamin.

  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Twoja odpowiedź bardzo nam się spodobała i dlatego chcielibyśmy wręczyć Ci nagrodę w postaci gadżetów związanych ze serialem „Watchmen” (pierwsze miejsce). Gratulujemy! ?
   Prześlij, proszę, na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki, w tytule wpisując „KONKURS WATCHMEN”.
   Na dane czekamy 7 dni, po tym terminie nagroda przepada.
   Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych!

 4. Lubię miasto nocą. Spacery w ciemności szczególnie jeśli to duże, pięknie oświetlone miasto. Z wielką chęcią zwiedziłbym Gotham City. To zdecydowanie moje, nieco mroczne klimaty. Ciemne zaułki, wąskie uliczki na tyłach kamienic i mnóstwo neonów. Wiem, że to nie jest bezpieczna okolica, ale mając Batmana za przewodnika czułbym się jak w domu. W sumie to chciałbym taką wycieczkę z całą Ligą Sprawiedliwości. Napić się piwa w zadymionym pubie z Wonder Women i Batmanem. Potem może pokaz flipperów i bilarda w wykonaniu Flasha. Jakiś rejs po rzece z Aquamanem i Gotham widziane z lotu ptaka w wykonaniu Supermana. No i na koniec musi być jakaś demolka z Cyborgiem w głównej roli. To zdecydowanie lepsza wycieczka niż zwiedzanie muzeum.

  Akceptuję regulamin

 5. Chciałabym zwiedzić Nowy Jork z komiksów z Spider Manem. Olbrzymie drapacze chmur, kolorowe neony i reklamy, charakterystyczne, żółte taksówki, tłumy, kakofonia dźwięków, kolorów, zapachów i smaków. To niesamowite ulice z artystami, z sprzedawcami, z przechodniami. To także Central Park, który w samym centrum NYC daje chwile wytchnienia od całego otoczenia. Kto nie chciałby tam być?
  A jakby wędrując w ciemnej uliczce napadł mnie nowojorski członek gangu ? Pajęczy zmysł Petera Parkera by mnie ocalił, usłyszałby mój krzyk ze swojego mieszkania i prowadząc wewnętrzny dialog z samym sobą poleciałby na swoich pajęczynach na ratunek. Chyba powinnam się odwdzięczyć co ?

  Akceptuję regulamin i pozdrawiam

 6. Zdecydowanie Gotham City! Uwielbiam spojrzenie na to miasto, szczególnie po serialu „Gotham”, gdzie no dobrze, bohaterowie byli ważni, ich rozwój, w jaki sposób stali się dobrzy lub też źli, a czasem pomiędzy, ale wszystko poprzez miasto – co robili dla Gotham i jak ono zmieniało ich. Wreszcie niby nie-żywe miasto w centrum uwagi! Pomimo licznych bohaterów i dostępu do elektryczności to wciąż mroczne miejsce, w zasadzie przerażające nawet za dnia. Aż dziw bierze, że nie rodzi wyłącznie złych dusz.
  Nie ulega wątpliwości, że za ten mroczny charakter Gotham podziwiam i chętnie bym go zwiedziła właśnie przez to. Chętnie trzepnęłabym jakiś artykuł na jego temat (Lois na tym nieźle wyszła). Znając życie pewnie ktoś zwędziłby mi torebkę, ale może dzięki temu zapoznałabym jakiegoś dobrego (patrz: muskularnego superbohatera w przebraniu) przewodnika, który pooprowadzałby mnie po ciekawszych zakątkach i nie pozwoliłby mi się zgubić. Jakaś konkretna przygoda byłaby najlepszym motywem, aby właściwie zwiedzić to miasto (jak inaczej zrobić to poprawnie? Iść na całego!). Bardzo bym chciała poznać Penguina (mnie to może nawet porwać). Jest taki zabawny (a ja kocham pingwiny), choć nie ukrywam, że z bronią to bym się z niego nie śmiała, a wręcz przeciwnie.
  Kto wie, jakie oddziaływanie miałoby Gotham na mnie? Wątpię, bym zamieniła się w Catwoman (zresztą, ta przemiana była dość bolesna i ja podziękuję) albo Gordona (za to chętnie zwiedziłabym jego posterunek!), ale na pewno po takiej wycieczce długo nie pozbędę się Gotham z myśli.
  Ktoś powinien wymyślić kiedyś wizualna wycieczkę po Gotham, chociaż taką internetową!

  Akceptuję regulamin

 7. Lubię miasto nocą. Spacery w ciemności szczególnie jeśli to duże, pięknie oświetlone miasto. Z wielką chęcią zwiedziłbym Gotham City. To zdecydowanie moje, nieco mroczne klimaty. Ciemne zaułki, wąskie uliczki na tyłach kamienic i mnóstwo neonów. Wiem, że to nie jest bezpieczna okolica, ale mając Batmana za przewodnika czułbym się jak w domu. W sumie to chciałbym taką wycieczkę z całą Ligą Sprawiedliwości. Napić się piwa w zadymionym pubie z Wonder Women i Batmanem. Potem może pokaz flipperów i bilarda w wykonaniu Flasha. Jakiś rejs po rzece z Aquamanem i Gotham widziane z lotu ptaka w wykonaniu Supermana. No i na koniec musi być jakaś demolka z Cyborgiem w głównej roli. To zdecydowanie lepsza wycieczka niż zwiedzanie muzeum.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu