Wygraj mangi „Miecz zabójcy demonów” 8-9 [ZAKOŃCZONY]

-

W Polsce wydawane jest sporo wartych uwagi mang. Jedną z takich serii stanowi Miecz zabójcy demonów – Kimetsu no yaiba, od wydawnictwa Waneko. Dlatego dla wszystkich fanów japońskich komiksów przygotowaliśmy konkurs, w którym mogą wygrać ósmy i dziewiąty tom tego cyklu!

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

ekranizację jakiej mangi chciał(a)byś zobaczyć i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrywa jedna, najbardziej kreatywna odpowiedź. Autor(ka) najciekawszego naszym zdaniem zgłoszenia zostanie nagrodzony/a tomem 8 i 9 mangi Miecz zabójcy demonów. Na wasze zgłoszenia czekamy do 20 marca 2022, do godziny 23:59.

>> Polecamy: Początek drogi. „Miecz zabójcy demonów” – recenzja 1. tomu mangi <<
Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród wydawnictwo Waneko.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 20 marca 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Autorowi/autorce wybranego komentarza zostaną wręczone nagrody: 8 i 9 tom mangi Miecz zabójcy demonów.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią 8 i 9 tom mangi Miecz zabójcy demonów.
 12. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

8 komentarzy

 1. „Steins;Gate” to anime z tak niesamowitym potencjałem, że udana ekranizacja byłaby spektakularnym sukcesem. Materiał idealnie nadaje się na kolejną produkcją Christophera Nolana, on lubi takie klimaty. Dużo akcji, fantastyka naukowa na wysokim poziomie, odrobina zagmatwania, ale z umiarem i bardzo charyzmatyczni bohaterowie. Tylko jak wcisnąć tyle wydarzeń w formę filmową? A może jednak serial? Nieważne, byleby tylko zobaczyć, co może z tego wyjść. 🙂

 2. Bardzo chciałabym zobaczyć „Sprzedałem Swoje Życie za 10 000 jenów rocznie” (osobiście angielski tytuł „Three Days of Happiness” bardziej mi się podoba). Najpewniej jako ekranizacja byłby to króciutki, około 45-minutowy film, niczym „Hotarubi no Mori e”. Fabuła jest naprawdę ciekawa, a wątek między głównymi bohaterami przecudowny. Niby proste i zwięzłe, ale naprawdę łapie za serce – może mógłby być to nawet hit na skalę „Silent Voice”? W każdym razie cieszyłabym się, bo na pewno dzięki anime sama manga stałaby się dużo bardziej rozpoznawalna i miałabym z kim o niej rozmawiać 🙂
  Akceptuję regulamin.

  • Dziękujemy za Twoje zgłoszenie! Postanowiliśmy nagrodzić się pakietem mang Miecz zabójcy demonów, tomy 8 i 9. 🙂
   Wyślij na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki: numer i adres paczkomatu, telefon, imię i nazwisko, w tytule maila wpisując KONKURS MANGA. Pamiętaj, aby w mailu wyrazić zgodę na przetwarzanie tych danych w celu wysyłki nagrody, w przeciwnym razie nie będziemy mogli jej wysłać.
   Na Twoją wiadomość czekamy 7 dni, po tym czasie nagroda przepada.
   Gratulujemy! 🙂

 3. Najbardziej chciałbym zobaczyć kontynuację wątki mangi&anime gangsta, Studio wydające anime niestety zbankrutowało i została nam tylko niedokończona historia, która aż się prosi o kontynuację ze względu porywające wydarzenia.

 4. Chciałabym zobaczyć filmową ekranizację „Notatnik śmierci”, ponieważ pierwsza filmowa ekranizacja nie należała do udanych. Jeśli ktoś, kto się zna na mandze i anime, by się zabrał za ten film to mogłoby wyjść coś fajnego…

  Akceptuję regulamin

 5. Filmowa ekranizacja NARUTO.
  To mogłoby być naprawdę dobre. Ale czy ktoś odważy się tego podjąć?? Może kiedyś…
  Oglądałam ekranizację Bleacha i była naprawdę dobrze zrobiona, chociaż wielu pewnie skreśliło ją na samym początku 😞.
  Ja uwielbiam Naruto – to uniwersum jest wyjątkowe. Nawet antagoniści, których historię poznajemy stają się nam bliscy. Możemy ich zrozumieć i się z nimi utożsamiać.
  W tej serii nikt nie zostaje pominięty, a zrozumienie i chęć pomocy jakimi kieruje się w życiu tytułowy bohater są nieocenione.
  Akceptuję regulamin

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu