Wygraj książkę „Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem”

-

Na kinowych ekranach niestety nie uraczymy na razie superbohaterów z Marvela, jednak ten niedosyt można zaspokoić książką pod tytułem Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem.

Potężni Avengersi mierzą się ze swoimi największymi wrogami – wszystkimi naraz!

W Berlinie Kapitan Ameryka walczy z siłami Hydry. W ukrytej krainie na Antarktydzie Hawkeye i Czarna Wdowa usiłują powstrzymać A.I.M. W Waszyngtonie Iron Man ściera się z Ultronem. Na Syberii Thor staje sam przeciwko wielkiej armii. W Mangapore Bruce Banner i Nick Fury zmagają się z High Evolutionary. Jedno jest pewne: to nie przypadek. Jakie większe, znacznie bardziej niebezpieczne zagrożenie kryje się za tymi jednoczesnymi atakami na Ziemi?

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

O jakim superbohaterze chciałbyś/chciałabyś przeczytać kolejną książkę i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi, a jej pomysłodawcy otrzymają po jednym egzemplarzu książki Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem. Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 października 2020, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród wydawnictwo Insignis.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 1 października 2020 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Autorom wybranych komentarzy zostaną wręczone nagrody w postaci jednego egzemplarza książki Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem (każdy zwycięzca otrzyma po jednej książce).
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrodę stanowi książka Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem.
 12. Koszt nadania nagród ponosi strona Popbookownik. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.
Avatar
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

5 komentarzy

 1. Kolejną książkę chciałbym przeczytać o Iron Manie. Dlaczego? Zawsze fascynował mnie Tony Stark, czyli Iron Man. Geniusz, miliarder i playboy, w dodatku z piękną panią sekretarką – Pepper Potts. Piękna willa, garaż super samochodów, skafander Irona Mana z ogromnym potencjałem. Uważam, że Iron Man posiada przewagę nad Kapitanem Ameryką, dzięki … technice. Podobnie jak znana marka samochodów, Iron Man to geniusz i cud techniki. Dzięki nowym technologiom i nowinkom technologicznym można wiele zdziałać. Technologia to potencjał nie do pobicia. Może pomóc uciśnionym i potrzebującym pomocy, ale też jest w stanie nieść śmierć. Wszystko zależy od nastawiania bohatera. Jaką wybierze drogę? Iron Man to mój ulubiony SuperBohater i właśnie o Nim chciałbym przeczytać następną książkę!!! PS. Film to film, a książka zawsze jest lepsza od filmu w mojej ocenie!!!

 2. Chciałabym poczytać o Rockecie Raccoonie. Razem z Grootem tworzą najlepszą parę przyjaciół i ich przygody najbardziej rozczulają moje serce. No i z Thorem. Ta trójka jest fantastyczna!
  Rocket – Krokiet;) to najlepszy najemnik i pilot oraz ekspert od broni. Jest po prostu odlotowy i uważam, że jest ciekawą postacią o której można by było napisać więcej.
  No i czekam z niecierpliwością na Strażników Galaktyki vol. 3

  Akceptuję regulamin konkursu.

 3. Chciałabym poczytac historię Groota. Z naciskiem na poczytac, a dopiero w drugiej kolejnosci zobaczyc. Chcialabym najpierw oczami wyobrazni zobaczyc jego wspoltowarzyszy i jego perypetie zanim został straznikiem galaktyki. Czym sie zajmował zanim go zwerbowano? No i najwazniejsze – czy zawsze miał tak mało do powiedzenia? 😉

 4. Ciekawą postacią, choć według mnie troszkę niedocenioną jest Ant-Man i to właśnie o nim chciałabym przeczytać książkę. Jego dość barwne życie zanim stał się Ant-Manem spokojnie wystarczyłoby na napisanie książki, ale właśnie to co wydarzyło się po założeniu stroju jest w tym wszystkim najciekawsze. Pojęcia fizyki kwantowej, zastosowania formuły powodującej zmniejszanie i zwiększanie swoich rozmiarów, komunikacja z owadami. Film Ant-Man pozostawił wiele pytań dotyczących całej technologii wynalezionej przez dr Hanka Pyma, dlatego też jest to dość obszerna i ciekawa historia zasługująca na opisanie jej w książce.

  Akceptuję regulamin konkursu.

 5. Chciałabym poczytać o Ghost Riderze,to dość zapomniany bohater Marvela,kiedy wszyscy walczą o świat,jego nie ma, bardzo jestem ciekawa dalszych losów jego i pięknej jego ukochanej dziennikarki, bardzo mi się podoba w tej postaci złożona natura,desperacja,nonszalancja i oczywiście strój,chciałabym go zobaczyć jak pomaga Avengersom,a póki co to przeczytać o nim książkę,być może inspirację dla filmowców do od powrócenia tej postaci na kinowe ekrany.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu

Long Live the Princess! „Księżniczka Popiołu” – recenzja książki

Zapewne większość książkoholików zdaje sobie sprawę z istnienia ewenementu znanego pod nazwą Kupka Czytelniczego Wstydu.

Jak nauczyć się doceniać małe rzeczy? „Małe szczęścia” – recenzja filmu

W dzisiejszych czasach ludzie żyją w biegu, nie mają czasu, swoją uwagę skupiają na celach, zapominając o kolektywie, który posiadają blisko. Co jest w tym wszystkim najgorsze? Chyba fakt, że patrzą na różnych osobników z zazdrością, nie cieszą się z sukcesów przyjaciół czy członków rodziny, nie wspominając już o pozostałych osobach.

Łyczek. „Herbatka dla dwojga” – recenzja gry planszowej

Jest całkiem spore prawdopodobieństwo, że każdy w swoim życiu natrafił na Alicję w Krainie Czarów. Ba, istnieje szansa, że ktoś ją nawet przeczytał. Jeżeli zaś to uczynił, to możliwe, iż kojarzy scenę w domku Szaraka bez Piątej Klepki. I cały ten wywód wstawiłem tutaj tylko dlatego, że bohaterowie pili wtedy herbatkę. No i oczywiście warstwę fabularną, jeśli można tak to nazwać, Herbatki dla Dwojga, oparto właśnie na tej klasycznej opowieści.
2,633FaniPolub
0ObserwującyObserwuj
90ObserwującyObserwuj
133SubskrybującySubskrybuj

Wygraj grę z serii „Fighting Fantasy”!

Z okazji premiery książek paragrafowych z serii Fighting Fantasy oraz dzięki wydawnictwu FoxGames przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym mamy do rozdania aż dwa egzemplarze gry!

Wygraj dwa pakiety książek „Małe Licho”

Mamy dla was dwa pakiety dwóch książek Małe Licho!

Wygraj książkę „Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem”

Mamy dla was dwa egzemplarze książki Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem!