Wygraj książkę “Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem” [ZAKOŃCZONY]

-

Na kinowych ekranach niestety nie uraczymy na razie superbohaterów z Marvela, jednak ten niedosyt można zaspokoić książką pod tytułem Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem.

Potężni Avengersi mierzą się ze swoimi największymi wrogami – wszystkimi naraz!

W Berlinie Kapitan Ameryka walczy z siłami Hydry. W ukrytej krainie na Antarktydzie Hawkeye i Czarna Wdowa usiłują powstrzymać A.I.M. W Waszyngtonie Iron Man ściera się z Ultronem. Na Syberii Thor staje sam przeciwko wielkiej armii. W Mangapore Bruce Banner i Nick Fury zmagają się z High Evolutionary. Jedno jest pewne: to nie przypadek. Jakie większe, znacznie bardziej niebezpieczne zagrożenie kryje się za tymi jednoczesnymi atakami na Ziemi?

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

O jakim superbohaterze chciałbyś/chciałabyś przeczytać kolejną książkę i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi, a jej pomysłodawcy otrzymają po jednym egzemplarzu książki Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem. Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 października 2020, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród wydawnictwo Insignis.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 1 października 2020 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Autorom wybranych komentarzy zostaną wręczone nagrody w postaci jednego egzemplarza książki Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem (każdy zwycięzca otrzyma po jednej książce).
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrodę stanowi książka Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem.
 12. Koszt nadania nagród ponosi strona Popbookownik. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

14 komentarzy

 1. Akceptuję regulamin. 🙂

  Z superbohaterów, jeden
  u mnie dzierży miejsce pierwsze,
  toć bym o nim czytać chciała
  dobrą prozę albo wiersze.

  Z Marvel Comics on pochodzi
  i choć mnóstwo tam postaci
  dla mnie ta jest najciekawsza,
  kto jej nie zna, dużo traci.

  Nie chcę zdradzać tu za dużo,
  sam przedstawiać się wszak lubi,
  a więc powiem bardzo krótko:
  drzewem jest i tym się chlubi.

  Mocy ma naprawdę sporo:
  wytrzymałość, siły tony,
  zmienia rozmiar, gdy potrzeba,
  sam się leczy, gdy zraniony.

  Jest lojalny, honorowy,
  w walce zaś odważny wielce,
  a do tego ma swój urok:
  „I am Groot” – i mięknie serce.

  Jego losy zgłębić pragnę,
  do korzeni jego dotrzeć,
  każdy wierny fan „Strażników…”
  mnie na pewno w tymże poprze! 🙂

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetwarzanie w celu wysyłki nagrody, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać AVENGERS.

 2. Miałabym problem. Lubię klasyki, dlatego bliższe jest mi jednak uniwersum DC i moje serduszko bardzo by się rwało w kierunku książki o Supermanie, Lobo czy Flashu, nawet o Lexie Luthorze.

  Natomiast co do uniwersum Marvela, myślę, że na fali sukcesu Lucifera na Netflixie, naturalnym krokiem wydaje się wydanie Ghost Ridera (co też nie byłoby takie złe), ale chyba wybrałabym znowu bardziej klasycznie: Iron Man.

  To naprawdę chyba jedyna postać z Marvela, która jest mi bliska. Uwielbiam innowacyjny umysł Starka i jego wynalazczość. Właściwie można uznać, że to taki mikrob świata science fiction, który jest w stanie rozpalić ludzką wyobraźnię i zainspirować działania w kierunku rozwoju i wykorzystania nowych technologii.
  To więcej niż po prostu trzymanie w napięciu i snucie nieco bajkowych marzeń o supermocach. Zresztą, pewnie z tego samego powodu w DC taką popularność zyskał Batman. Ludzie, którzy z duetu Batman – Superman wybierali tego pierwszego, często właśnie wskazują na obecność technologii w jego życiu.

  I nie ma co się dziwić. Nawet jeżeli ktoś nie ma wielkiej potrzeby projektowania trendów czy tworzenia futurystycznych wizji w swoim umyśle, to jednak musi (choćby podświadomie) dostrzegać mocne odniesienie do rzeczywistego świata i jego możliwości, które znaczą o wiele więcej niż tylko znane nam miejskie środowisko akcji.

  Akceptuję regulamin konkursu.

 3. Chciałbym przeczytać książkę o mało znanym bohaterze Marvela czyli Killravenie. Postać ta jest gladiatorem i członkiem ruchu oporu w świecie podbitym przez Marsjan. inspirowanych książką “Wojna światów” Herberta George’a Wellsa. Myślę, że książkowy rodowód tej postaci sprawia, że byłby on świetnym bohaterem powieści, a książka o Killravenie w ciekawy sposób nawiązywałaby do klasycznej literatury.

 4. Chciałbym przeczytać książkę o: THOR’ZE ?
  Mam nawet chwytliwy tytuł:
  “THOR: A GDYBYM BYŁ MŁOTKOWYM?! ?”
  … Codzienność z życia – superbohatera Marvela… Historie pojedynków rozłożone na części, jego ‘komnata anegdot’ i ‘miejskie remontady’… O, to to to! ?

  Akceptuję Regulamin Konkursu.

 5. Kolejną książkę chciałbym przeczytać o Iron Manie. Dlaczego? Zawsze fascynował mnie Tony Stark, czyli Iron Man. Geniusz, miliarder i playboy, w dodatku z piękną panią sekretarką – Pepper Potts. Piękna willa, garaż super samochodów, skafander Irona Mana z ogromnym potencjałem. Uważam, że Iron Man posiada przewagę nad Kapitanem Ameryką, dzięki … technice. Podobnie jak znana marka samochodów, Iron Man to geniusz i cud techniki. Dzięki nowym technologiom i nowinkom technologicznym można wiele zdziałać. Technologia to potencjał nie do pobicia. Może pomóc uciśnionym i potrzebującym pomocy, ale też jest w stanie nieść śmierć. Wszystko zależy od nastawiania bohatera. Jaką wybierze drogę? Iron Man to mój ulubiony SuperBohater i właśnie o Nim chciałbym przeczytać następną książkę!!! PS. Film to film, a książka zawsze jest lepsza od filmu w mojej ocenie!!!

 6. Chciałabym poczytać o Rockecie Raccoonie. Razem z Grootem tworzą najlepszą parę przyjaciół i ich przygody najbardziej rozczulają moje serce. No i z Thorem. Ta trójka jest fantastyczna!
  Rocket – Krokiet;) to najlepszy najemnik i pilot oraz ekspert od broni. Jest po prostu odlotowy i uważam, że jest ciekawą postacią o której można by było napisać więcej.
  No i czekam z niecierpliwością na Strażników Galaktyki vol. 3

  Akceptuję regulamin konkursu.

 7. Chciałabym poczytac historię Groota. Z naciskiem na poczytac, a dopiero w drugiej kolejnosci zobaczyc. Chcialabym najpierw oczami wyobrazni zobaczyc jego wspoltowarzyszy i jego perypetie zanim został straznikiem galaktyki. Czym sie zajmował zanim go zwerbowano? No i najwazniejsze – czy zawsze miał tak mało do powiedzenia? 😉

 8. Ciekawą postacią, choć według mnie troszkę niedocenioną jest Ant-Man i to właśnie o nim chciałabym przeczytać książkę. Jego dość barwne życie zanim stał się Ant-Manem spokojnie wystarczyłoby na napisanie książki, ale właśnie to co wydarzyło się po założeniu stroju jest w tym wszystkim najciekawsze. Pojęcia fizyki kwantowej, zastosowania formuły powodującej zmniejszanie i zwiększanie swoich rozmiarów, komunikacja z owadami. Film Ant-Man pozostawił wiele pytań dotyczących całej technologii wynalezionej przez dr Hanka Pyma, dlatego też jest to dość obszerna i ciekawa historia zasługująca na opisanie jej w książce.

  Akceptuję regulamin konkursu.

 9. Chciałabym poczytać o Ghost Riderze,to dość zapomniany bohater Marvela,kiedy wszyscy walczą o świat,jego nie ma, bardzo jestem ciekawa dalszych losów jego i pięknej jego ukochanej dziennikarki, bardzo mi się podoba w tej postaci złożona natura,desperacja,nonszalancja i oczywiście strój,chciałabym go zobaczyć jak pomaga Avengersom,a póki co to przeczytać o nim książkę,być może inspirację dla filmowców do od powrócenia tej postaci na kinowe ekrany.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu