Wygraj książkę „Czarny Mag. Ostatnia walka” [ZAKOŃCZONY]

-

Ostatnia walka to czwarty, a jednocześnie ostatni tom serii Czarnego Maga. Historia Ryiah i Darrena podbiła serca czytelników na całym świecie. Nie miałeś jeszcze okazji poznać wielkiego finału? Nic straconego!

Strona Popbookownik miała okazję objąć patronatem medialnym ten tytuł. Dlatego organizujemy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze tej powieści.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Do jakiej frakcji chciałbyś należeć i dlaczego: mag bojowy, uzdrowiciel czy alchemik.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 maja 2020, do godziny 23:59.

Pod tym linkiem znajdziecie naszą recenzję Ostatniej walki.

Wygraj książkę „Czarny Mag. Ostatnia walka" [ZAKOŃCZONY]

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a także fundatorem nagród.
 2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.
 3. Konkurs trwa do 15 maja 2020 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Wręczone zostaną dwa egzemplarze książki Czarny Mag. Ostatnia walka Rachel E. Carter (wybranych zostanie dwóch zwycięzców, którzy otrzymają po jednym egzemplarzu).
 9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników.
 10. Nagrodę stanowi książka Czarny Mag. Ostatnia walka Rachel E. Carter.
 11. Koszt nadania nagród ponosi strona Popbookownik. Wysyłka jedynie na terenie Polski, Paczką w ruchu.
 12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

17 komentarzy

 1. Chciałabym należeć do frakcji bojowej.
  Może brzmi to niebezpiecznie i ryzykownie, ale ma w sobie to „coś”. Lubię jak coś się dzieje i mogę się sprawdzić. Nie lubię czuć się słaba czy w pełni zależna od innych, chcę mieć siłę, by móc zadbać o siebie i bliskich. Lubię postawić na swoim i pokazać ile jestem warta. Mimo, że nie lubię dawać za wygraną wiem też, że z porażką też trzeba umieć się pogodzić.
  Chcę pokazać innym na co mnie stać zwłaszcza wtedy, kiedy we mnie wątpią i we mnie nie wierzą.
  Fascynuje mnie też taktyka i strategia, a jeszcze w połączeniu z magią jaką mogłabym mieć do dyspozycji byłoby to coś niesamowitego. Chciałabym stać się magiem bojowym chociażby na jeden dzień.

  Pozdrawiam serdecznie i akceptują warunki regulaminu, rodzice wyrazili zgodę na mój udział w konkursie.

  • Przepraszam że mój komentarz dodałam dwa razy, ale za pierwszym razem myślałam, że pojawił się błąd i dlatego napisałam jeszcze raz. Pozdrawiam

 2. Chciałabym należeć do frakcji bojowej.
  Może brzmi to niebezpiecznie i ryzykownie, ale ma w sobie to „coś”. Nie lubię czuć się słaba, bezbronna czy w pełni zależna od innych. Chcę mieć siłę, by być w stanie zadbać o siebie i bliskich, coś podobnego widzę właśnie we frakcji bojowej. Może i nie lubię dawać za wygraną, ale też wiem, że z porażką trzeba się pogodzić.
  Lubię jak coś się dzieję i mogę się sprawdzić, pokazać innym na co mnie stać, kiedy we mnie wątpią i we mnie nie wierzą . Zawsze wtedy staram się udowodnić ile jestem warta.
  Fascynuje mnie także taktyka i strategia, a jeszcze w połączeniu z magią jaką mogłabym mieć do dyspozycji byłoby to coś niesamowitego. Myślę, że chociażby pod tym względem mogłabym być magiem bojowym, bardzo mnie to fascynuje. Chciałabym stać się nim choćby na jeden dzień.

  Pozdrawiam serdecznie i akceptuję warunki regulaminu, rodzice wyrażają zgodę na mój udział w konkursie.

 3. Chciałabym powiedzieć, że frakcja boju, że nadaję się do tych nieustraszonych i walecznych osób, że również jestem bezwzględna i pewna siebie jeśli chodzi o walkę z wrogiem. Ale to byłaby nieprawda. Znam siebie i wiem że owszem, podziwiam bohaterów, którzy walczą i są bezkompromisowi kiedy przychodzi do starcia, ja jednak do nich nie należę. Kiedy to magowie bojowi grają główną rolę, ja byłabym co najwyżej dublerem i to takim, który nigdy nie wyszedł na scenę. Idąc dalej, w szkole zawsze fascynowały mnie doświadczenia chemiczne i to nie te opisane w zeszycie czy książce, gdzie napisano jakiego koloru będzie papierek wskaźnikowy, tylko te wykonane przez nauczycielkę w białym fartuchu. Jednak kiedy przychodziło co do czego i szukano osób na chemiczne pokazy, ja nigdy się nie zgłosiłam, chyba za bardzo obawiałam się, że coś nagle mogłoby wybuchnąć, pełno tam w końcu było łatwopalnych substancji. Więc ponownie obawa przed zagrożeniem wzięła górę. Na tym etapie można więc stwierdzić, że została już tylko jedna opcja, ale tak naprawdę to ja wybieram uzdrowiciela nie z przymusu, a z powodu, że tak czuję, że do tego mam predyspozycje – nigdy nie bałam się igieł, przy oddawaniu krwi spokojnie mogłam patrzeć jak się sączy. Dlatego uważam, że to rola dla mnie. Za kulisami, kiedy będzie już po walce to ja wkroczę do akcji i zrobię wszystko, żeby inni mogli przeżyć i walczyć dalej.
  Tak jak różdżka sobie wybiera czarodzieja, tak ta frakcja wybrała mnie!
  Akceptuję regulamin

  • Cześć!
   Twój komentarz bardzo nam się spodobał, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię jednym egzemplarzem książki! Gratulujemy!
   Prześlij proszę dane do wysyłki na adres redakcja@popbookownik.pl, wraz ze zgodą na ich przetwarzanie, w temacie wpisując KONKURS CZARNY MAG. Dane będą przetwarzane zgodnie z regulaminem tego konkursu.
   Na maila czekamy 7 dni!

 4. Chciałabym należeć do frakcji UZDROWICIEL,myślę że pasowałabym tam,wszystko chcę ratować,pomagać i zbawiać świat,nie straszne jest poświęcenie i groźby wrogów,brnę do przodu i uzdrawiam.Nie zaprzeczam że mała magia pomogła by w mojej misji,za to obiecuje być najzdolniejsza z uzdrowicieli,lecz żeby tak się stało potrzebuję wskazówek i przeszkolenia…

 5. Dzień dobry, przesyłam odpowiedź. 🙂

  Uzdrowiciel? Mag? Alchemik?
  Przyznam, świetne to pytanie,
  bowiem każda z tych trzech frakcji
  inne, ważne ma zadanie.
  Po namyśle, dość głębokim,
  za tym pierwszym się opowiem.
  Chętnie przyjmę nowe moce
  i jak leczyć lud się dowiem.
  Gdy posiądę taką wiedzę
  i odmienię swoją dolę
  nikt z królestwa już nie zginie,
  wszak ja na to nie pozwolę.
  Stare rany w okamgnieniu
  znikną szybciej niż powstały,
  jeden dotyk mojej dłoni
  i już każdy zdrowy, cały.
  Moja siła będzie wieczna,
  z biegiem czasu nie osłabnie,
  będę ciągle z niej korzystać,
  że aż często dnia mi braknie.
  Nic to, nawet leżąc w łożu
  leczyć wciąż myślami mogę,
  zamiast bezsensownie chrapać
  zawsze z serca dopomogę!

  Akceptuję wszystkie warunki regulaminu i gorąco pozdrawiam. 🙂

  • Cześć!
   Twój komentarz bardzo nam się spodobał, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię jednym egzemplarzem książki! Gratulujemy!
   Prześlij proszę dane do wysyłki na adres redakcja@popbookownik.pl, wraz ze zgodą na ich przetwarzanie, w temacie wpisując KONKURS CZARNY MAG. Dane będą przetwarzane zgodnie z regulaminem tego konkursu.
   Na maila czekamy 7 dni!

 6. Należałabym do Magów Bojowych, bo nie ma to jak używać magii w walce, na pierwszym froncie 🙂 Mogłabym rzucać czarami, miotać zaklęciami, rzucać urokami, czy też ciskać iluzją. Wszystko to mogłabym testować na wrogach, bawić się na polu bitwy magią, chronić innych pierścieniami.
  Byłabym magiem, który walczy mając cały arsenał magicznej broni, nie musząc robić ani kroku, zostając sztukmistrzem najwyższych lotów, pałającym magią na wszystkie strony świata, nie mając sobie równych 🙂

 7. Jakbym miała wybór to chciałabym dołączyć do Magów Bojowych, gdyż podczas bitwy stoją w 1-wszej linii ataku, a także są, moim zdaniem, najpotężniejsi, no i bo chciałabym władać Magią oraz posłać komuś Kulę Ognia i zrobić z tej osoby Żywą Pochodnię ?

 8. Chciałabym należeć do frakcji alchemika, ponieważ stwarza najwięcej możliwości i łączy wszystkie umiejętności, jakie posiadają pozostali. Mogłabym z łatwością przygotować miksturę uzdrawiającą tak jak uzdrowiciel, ale dodatkowo ulepszyć ją magicznymi składnikami, przez co rana goiłaby się szybciej. Wykorzystując swoją ogromną wiedzę na temat mikstur i składników stałabym się silna i dysponowałabym mocami większymi niż mag bojowy. Przykładowo stworzyłabym eliksir na niewidzialność co już z pewnością dodałoby mi przewagi na polu walki, a żeby pokonać przeciwnika użyłabym eliksiru znikającego, ognia lub innej mocy. Poza tym, ja osobiście uwieeelbiam spędzać czas w swoim domu i przytulnym pokoju. Sadzę, że ta frakcja byłaby dla mnie najlepsza, ponieważ istoty takie siedzą całymi dniami w swoich laboratoriach i kombinują, wrzucając do kociołka coraz to nowe składniki- a ja również nie lubię stać w miejscu i kocham zmiany! 🙂
  Akceptuję warunki regulaminu.

 9. Jako studentka chemii chciałabym należeć do frakcji alchemik. Byłoby miło poczuć trochę magii w laboratorium. Ponadto cenię sobie nietuzinkowe niefizyczne sposoby walki z przeciwnikiem, bazujące na posiadanej wiedzy wyczytanej z ksiąg oraz doświadczeniu.

  Akceptuję warunki konkursu.

 10. Oczywiście chciałabym należeć do frakcji alchemia. Tworzenie mikstur, eliksirów i innych specyfików, czyli połączenie chemii i lekcji eliksirów z Harrego Pottera <3 .
  A teraz mój plan życia w Akademii. Zakładając, że zaczynam swoją przygodę razem z Ryiah:
  na pierwszym roku poświęcam cały mój czas na naukę. Na drugim roku zakładam potajemnie organizację i zaczynam tworzyć eliksiry, które pomagają w walkach oraz przyspieszają uzdrawianie (oczywiście żaden nauczyciel o tym nie wie 😉 ). Później, dzięki organizacji, zaprzyjaźniam się z Priscilla, która pewnego dnia atakuje Ryiah. Ian staje w obronie Ryiah i zostaje ranny. Wtedy wkraczam ja. Uzdrawiam Iana swoim eliksirem. On się we mnie zakochuje. Stajemy na czele rebelii i żyjemy długo i szczęśliwie.
  (akceptuję warunki regulaminu)

 11. Chciałabym należeć do frakcji UZDROWICIEL, bo zdecydowanie najlepiej mi się kojarzy i to właśnie tam odnalazłabym się idealnie 😉

 12. Chciałabym należeć do frakcji Alchemik, ponieważ jest to najbezpieczniejsza i szalenie ciekawa frakcja a ponadto jest w stanie połączyć cechy każdej z pozostałych. Przyrządzone eliksiry mogą dać nadludzką siłę, odporność na zranienia, oraz moc niezbędną do pokonania wszystkich wrogów. Jako alchemik, mogłabym wykorzystać swoją znajomość wszelkich ziół i roślin do przyrządzania uzdrawiających mikstur. Jednak najlepsza w przynależności do tej frakcji jest możliwość spędzania czasu w swoim laboratorium, gdzie będzie można spokojnie testować najróżniejsze pomysły. Jestem osobą, która uwielbia siedzieć w jednym miejscu, ale też kocha eksperymentować, dlatego sądzę, że ta frakcja byłaby dla mnie najbardziej odpowiednia i satysfakcjonująca.

 13. Chciałabym należeć do frakcji MAG BOJOWY. Ta klasa stwarza bardzo wiele taktyk, np. można w jedną rękę chwycić miecz, a drugą atakować magią, co przydaje się gdy przeciwnik jest oddalony od ciebie. Plusem jest także możliwość rzucania na siebie czarów co może uczynić ze mnie niemalże nieśmiertelnego wojownika. Kombinacja ta umożliwia także ciągłe leczenie się dzięki czemu trudniej mnie pokonać. Plusem jest także możliwość przywołania jakiejś jednostki do pomocy, która może przejąć znaczną część obrażeń. Mag to w ogóle moja ulubiona postać w grach typu fantasy.Pozdrawiam

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu