Wygraj grę na PC „Unlucky Seven”! [ZAKOŃCZONY]

-

Intrygująca fabuła, antropomorficzne postacie, motywy kanibalistyczne oraz stylowa grafika łącząca 3D i pixel art – to część elementów, którymi wyróżnia się Unlucky Seven. Za nową przygodówką stoi polskie studio Puzzling Dream, znane z dobrze przyjętego The Way.

Z okazji premiery gry (30.08) wraz z Ultimate Games przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są aż trzy klucze Unlucky Seven. Kody do wykorzystania na PC trafią do łącznie trzech osób (dostęp na Steam).

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Która z polskich gier komputerowych podobała Wam się najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają trzy, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 13 września 2019, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Ultimate Games.

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 13 września 2019, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Wręczone zostaną trzy klucze Unlucky Seven na PC (wybranych zostanie trzech zwycięzców, którzy otrzymają po jednym kodzie).

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

10. Nagrodę stanowi klucz do gry Unlucky Seven.

11. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu e-mail. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

12. Podany przez zwycięzcę adres e-mail zostanie wykorzystany jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel jego przetwarzania.

13. Organizator nie będzie udostępniał go osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

14. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

15. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

16. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

17. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

18. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

19. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za niedziałanie kodu.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

11 komentarzy

 1. Dwa tygodnie temu, gdy brałem się za pisanie tego komentarza, pomyślałem sobie: „Banalne pytanie. Przecież (moją) ulubioną, polską grą jest W…”. No właśnie, że nie 😉 Czternaście dni minęło, a ja dalej nie mogę się zdecydować – bo trochę tych fajnych gier było i jest w czym wybierać. Ale że czas goni i konkurs powoli się kończy, w końcu zdecydowałem się na tę, której ostatnio poświęciłem najwięcej czasu i przy której bawiłem się przednio odbierając porody, gasząc pożary i usuwając źle zaparkowane auta z drogi. 911 Operator, bo o tej grze mowa, to w zasadzie małe „klikadełko”, które pozwala nam poczuć się pracownikiem „ratunkowego call-center” i zaznać namiastki tego, z czym muszą mierzyć się ci ludzie na co dzień w swojej pracy. A jest z czym się mierzyć, bo niektóre zgłoszenia potrafią zaskoczyć i zagrać na uczuciach – a przecież to tylko gra i odpowiadamy jedynie za wirtualne „życie”, bez jakiejś presji. I chociaż czasami kusi, żeby zasugerować dziewczynie polanie płonącego oleju wodą, albo kazać wejść jakiemuś gościowi na wysokie drzewo po swojego kota, to jednak przez większość czasu naprawdę chce się tym „ludziom” pomagać. I gdy pewnego razu usłyszałem w słuchawce „I just called to say I love you”, to wiedziałem, że było warto to robić 🙂

  Akceptuję regulamin.

 2. Dwa tygodnie temu, gdy brałem się za pisanie tego komentarza, pomyślałem sobie: „Banalne pytanie. Przecież (moją) ulubioną, polską grą jest W…”. No właśnie, że nie 😉 Czternaście dni minęło, a ja dalej nie mogę się zdecydować – bo trochę tych fajnych gier było i jest w czym wybierać. Ale że czas goni i konkurs powoli się kończy, w końcu zdecydowałem się na tę, której ostatnio poświęciłem najwięcej czasu i przy której bawiłem się przednio odbierając porody, gasząc pożary i usuwając źle zaparkowane auta z drogi. 911 Operator, bo o tej grze mowa, to w zasadzie małe „klikadełko”, które pozwala nam poczuć się pracownikiem „ratunkowego call-center” i zaznać namiastki tego, z czym muszą mierzyć się ci ludzie na co dzień w swojej pracy. A jest z czym się mierzyć, bo niektóre zgłoszenia potrafią zaskoczyć i zagrać na uczuciach – a przecież to tylko gra i odpowiadamy jedynie za wirtualne „życie”, bez jakiejś presji. I chociaż czasami kusi, żeby zasugerować dziewczynie polanie płonącego oleju wodą, albo kazać wejść jakiemuś gościowi na wysokie drzewo po swojego kota, to jednak przez większość czasu naprawdę chce się tym „ludziom” pomagać. I gdy pewnego razu usłyszałem w słuchawce „I just called to say I love you”, to wiedziałem, że było warto to robić 🙂

  Akceptuję regulamin.

 3. Zdecydowanie Frospunk. Początkowo nie wierzyłem w sukces tej produkcji, a tu takie miłe zaskoczenie. Otrzymałem fenomenalną i wymagającą strategię w ciekawym uniwersum. A że 11Bit Studio nie przestaje jej ciągle wspierać, pozostaje mi się tylko cieszyć 😀

  Zgadzam się z regulaminem konkursu.

 4. Dla mnie polskim numerem jeden jest This War of Mine. Gra skłania do autorefleksji oraz samooceny moralnej. Często stawia w bardzo trudnych i niekomfortowych sytuacjach, wymagających podejmowania ciężkich decyzji. Wielokrotnie są to wybory pomiędzy dobrem, a złem. Zabić, czy oszczędzić ofiarę? Zabrać jej cały dobytek, czy może poszukać zapasów gdzie indziej? Wpuścić do swojego schronu nieznajomych czy zaryglować drzwi? This War of Mine ma w sobie coś co wciąga i jednocześnie silnie wpływa na postrzeganie świata.

 5. Sporo gier naszej produkcji mi się podoba, ale jest jedna, należąca do kategorii bardzo grzesznej przyjemności,. Niby nic wielkiego, niby strzelanka, niby prosta historia, niby tylko do przodu… ale w sumie jest wyzwanie, jest malowniczo, jest trochę myślenia, niby średniak, niby nic specjalnego, ale po prostu fajnie się gra i dobrze do niej wraca. Miło jest tam trochę obcych odstrzelić, w Alien Rage.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu