Wygraj grę komputerową „Brain Show” [ZAKOŃCZONY]

-

Zapraszamy wszystkich miłośników gier komputerowych i quizowych do wzięcia udziału w naszym najnowszym konkursie. Do wygrania jest debiutująca dziś polska produkcja Brain Show! Wygrywają aż trzy osoby!

Brain Show to gra quizowa doprawiona nieco wrednym, ale nieszkodliwym humorem. Zanurz się w świecie klasycznych teleturniejów: wybierz kategorie, odpowiadaj na pytania, eliminuj rywali w różnych wyzwaniach i udowodnij, że jesteś najmądrzejszy w paczce!

Dzięki uprzejmości Simplicity Games, mamy dla was egzemplarz trzy kody Steam do gry Brain Show.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe:

W jakim teleturnieju najchętniej wziąłbyś/wzięłabyś udział? Swój wybór krótko uzasadnij.

Wygrywają trzy najbardziej kreatywne zgłoszenia, które po rozstrzygnięciu konkursu zostaną opublikowane w tym wpisie, bez podawania danych autorów.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@popbookownik.pl w wiadomości e-mailowej zatytułowanej: BRAIN SHOW.

Autorzy zwycięskich zgłoszeń otrzymają klucz aktywacyjny Steam do gry Brain Show. Na wasze zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2023, do godziny 23:59.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, co stanowi warunek wzięcia udziału w konkursie.

REGULAMIN
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Simplicity Games.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 20 czerwca 2023 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz wysłanie wiadomości e-mail o tytule BRAIN SHOW, na adres konkurs@popbookownik.pl, zawierającą odpowiedź na zadane w niniejszym poście pytanie, a także świadomą akceptację niniejszego regulaminu, będącą jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: „Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem zgłoszenia pod uwagę.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze trzy najciekawsze według niego. Autorom wybranych zgłoszeń e-mailowych zostaną wręczone nagrody w postaci kluczy aktywacyjnych Steam do gry Brain Show.
 9. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej e-mailowo w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu – otrzymają wiadomość wraz z nagrodą z adresu konkurs@popbookownik.pl, będącą odpowiedzią na zgłoszenie konkursowe.
 10. Akceptując niniejszy regulamin, uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na anonimową, bez podawania danych osobowych autora zgłoszenia, publikację zgłoszenia w przypadku wygranej.
 11. Nagrody stanowią: 3 x klucz aktywacyjny Steam do gry Brain Show.
 12. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, wysłać e-mailowo tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 13. Organizator może poprosić o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 14. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 15. Organizator nie będzie udostępniał danych osobowych i adresowych osobom trzecim ani wykorzystywał ich w żaden inny sposób niezwiązany z wysyłką nagrody.
 16. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 17. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe Zwycięzcy.
 18. Zanim nastąpi usunięcie danych wskazanych w punkcie 15 niniejszego regulaminu, Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych ze skrzynki e-mailowej Organizatora, na których te dane są przechowywane. W tym celu należy wysłać e-mail na adres konkurs@popbookownik.pl. Jeśli żądanie wpłynie na e-mailową skrzynkę odbiorczą Organizatora przed wysyłką nagrody, dane zostaną niezwłocznie usunięte, co uniemożliwi wysyłkę nagrody – w związku z tym Zwycięzca, wysyłając na wskazany w tym punkcie adres e-mail żądanie usunięcia danych, zrzeka się nagrody. Nagroda zostanie przekazana innemu Uczestnikowi konkursu, którego zgłoszenie Organizator oceni jako kolejne najciekawsze.
 19. Dane określone w punkcie 15. niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, w konkursowych zgłoszeniach e-mailowych, wspomnianych w punkcie 6. niniejszego regulaminu i wysłanych na adres konkurs@popbookownik.pl, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 20. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 21. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni roboczych.

Zwycięskie zgłoszenia.

 1. Chciałbym wziąć udział w teleturnieju „Koło fortuny”. Od lat jestem fanem tego i innych teleturniejów, ale jakość Koło fortuny jest dla mnie najbliższe. Może to ze względu, że pamiętam jeszcze poprzednią edycję z Wojciechem Pijanowskim oraz słynną Panią Magdą oraz możliwością wygrania Poloneza. Również wśród gier Koło fortuny miało swój debiut w postaci gry Fortuna w którą lubiłem grać na Amidze 500, a nawet teraz zdarza mi się włączyć w wolnej chwili. Świetny teleturniej oraz świetni prowadzący, więc czego chcieć więcej? Chyba tych 100 tyś. złotych 😉
 2. Chętnie zgłosiłbym się do „Wielkiej Gry”. Nie po to, aby błysnąć wiedzą, bo nie jestem pewien czy byłoby czym. Chciałbym po prostu zaznać sentymentalnej podróży w przeszłość. Jako dziecko często oglądałem ten właśnie teleturniej, a właściwie to nie tyle oglądałem, co widziałem, że leci w telewizji. Oglądanie sugerowałoby, że aktywnie uczestniczyłem w tym erudycznym dobrodziejstwie ze srebrnego ekranu. Ja po prostu siedziałem naprzeciw włączonego odbiornika. Pamiętam te pytania, których samo odczytanie zajmowało dobrą minutę. Pamiętam ludzi w słuchawkach, pogrążonych w bezdennej ciszy, by przypadkiem nie podsłuchać odpowiedzi konkurenta. Pamiętam koło fortuny, z którego losowało się tematykę pytań. A ponad wszystko pamiętam prowadzącą, która zdawała się opierać zębowi czasu i pomimo upływu dekad, cały czas wyglądała tak samo młodo. Na wielkiej grze wychowały się pokolenia moich dziadków, rodziców oraz moje. Gdybym dziś zgłosił się do tego, nieistniejącego już, programu moi przodkowie pękaliby z dumy. Przynajmniej do pierwszego pytania. Potem rumieniliby się tylko ze wstydu. ☺️
 3. Najchętniej wziąłbym udział w teleturnieju Kłamczuch, nieistniejącym już programie polegającym na typowaniu najrzadziej udzielanej odpowiedzi na dane pytanie za co jest największa kwota (odwrotnie niż w Familiadzie) i jeden z uczestników jest tytułowym Kłamczuchem mającym w panelu przed sobą odpowiedzi i kwoty do nich przypisane. Po każdej rundzie następowało głosowanie wśród uczestników kto jest tym kłamczuchem a na końcu decydowała publiczność czy jedna z dwóch pozostałych osób może opuścić studio z pieniędzmi. Nad wszystkim piecze sprawował Krzysztof Ibisz i to właśnie on jest powodem dla którego właśnie ten program wybrałem, Prowadzący miał tam specyficzne uderzające głównie w kobiety poczucie humoru i brakowało kogoś kto mógłby sprowadzić Pana Krzysztofa na ziemię a nawet jego troszeczkę poszczypać. Myślę, że byłoby to dużo zabawniejsze do oglądania a i postępowe w obecnych czasach.
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu