Wygraj DVD „Watchmen”! [ZAKOŃCZONY]

-

Bardzo dobrze oceniany serial HBO Watchmen teraz pojawił się na DVD za sprawą Galapagos. Co ważniejsze, na płytach znajdziecie aż 90 minut dodatków specjalnych oraz dwa nigdzie niepokazywane materiały!

Zainteresowani? To świetnie, bowiem u nas możecie wygrać tę płytę! Do wygrania są dwie płyty DVD – po jednej dla każdego z dwóch zwycięzców.

 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Gdybyś miał/a być samozwańczym/ą bohaterem/ką, jakie imię byś przyjął/przyjęła i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 22 lipca 2020, do godziny 23:59.

 

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród serwis Galapagos.
 2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 22 lipca 2020 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Wręczone zostaną dwie płyty DVD z serialem Watchmen (wybranych zostanie dwóch zwycięzców, z których każdy otrzyma po jednej płycie).
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią płyty DVD Watchmen.
 12. Koszt nadania nagród ponosi strona Popbookownik. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

15 komentarzy

 1. Przybrałbym imię „PrimalMan” a moją maska byłaby gliniana. W kolorze cegły byłby też kostium. Moją niszą aktywności byłaby pewna niesprawiedliwość czasów wobec architektury. Są bowiem bohaterowie broniący słabszych, są też tacy, którzy bronią biednych, inni reprezentują zwierzęta (John Wick) czy nawet drzewa (Lorax). Życie i godność istot żywych to oczywiście najważniejsze wartości, których należy bronić, jednak nie zapominajmy, że Ziemia to nasz dom. I chociaż natura tworzy niesamowite konstrukcje, to człowiek niejednokrotnie tworzył równie wspaniałe. A niestety żyjemy w czasach, w których pieniądze spoczywają w rękach ludzi prymitywnych, nieszanujących zabytków. Znam to z własnego podwórka, widzę jak deweloperzy w środku Gdańska czy Sopotu Tworzą kostki zamiast domów, gdzie ludzie mają przeżyć na 28 m^2 – byleby zmieściło się ich więcej w kostce. Tymczasem po drugiej stronie płotu niszczeje pałac… Prezydenci miast chcieliby się ich pozbyć – bo budynki nie mają prawa głosu, deweloperowi też wszystko jedno, jak miasto wygląda, byleby więcej mieszkań sprzedać. Broniłbym tych perełek architektury i wizerunku miast, każdego drewnianego domu, każdej strzechy, każdej brukowanej ulicy, każdego bazaltowego krawężnika czy każdego skrawka witrażu. Obrona byłaby to jednak aktywna, bo osoby zamożne byłyby przeze mnie przymuszane do inwestowania w takie obiekty kosztem skali przychodu. A ponieważ żeby w tych czasach skupiać się na czymś takim jak zdewastowany pałac z zachowanym barokowym piecem kaflowym trzeba być człowiekiem pierwotnym… i dlatego właśnie zdecydowałem się na takie imię.
  Akceptuję regulamin

 2. Aktywna EARena [ czyt. aktywna irena, z ang. ear – ucho)

  Moją supermocą jest aktywne słuchanie, które pozwala mi na dokładne zrozumienie i wczucie się w sytuację i uczucia danej osoby. Dzięki temu jako bohaterka będę mogła wniknąć do sedna problemu każdej osoby i go rozwiązać.

  Akceptuję regulamin,

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się pomysł EAReny, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię jednym egzemplarzem serialu Watchmen na DVD! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetwarzanie w celu wysyłki nagrody, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada.

 3. Przyjąłbym Imię/Pseudonim:
  „SWETERMAN” ? – Taka (mocna) odpowiedź na: Batmana, Supermana, Spider-Mana, czy nawet Candymana… Pamiętacie, jak „Candyman” pojawiał się zawsze w towarzystwie swoich Pszczółek?! ?
  … Ja pojawiałbym się w towarzystwie
  – Moli ubraniowych!… Hahah ?
  …i masakrował garderoby:
  'zepsutych Trendsetterów i bananowych Szafiarek’… Byłbym naprawdę „no mercy”… A po wszystkim, zaczął charczeć i rzucać harde:
  ?️ ” NIE BĘDZIE NICZEGO!” ? ?

  Akceptuję Regulamin.

 4. Oczywiście moja nazwa superbohatera musiałby nawiązywać do lokalizmów. W związku z tym byłbym Pyromenem 😉 Pyra znana, smaczna na całym świecie… 😀 A tak na poważnie pyromen zawsze gotowy do pomocy dzielnym poznaniankom i poznaniakom w każdej sytuacji :))
  Akceptuje regulamin.

 5. ja wybieram B.
  w zależności od języka można przeczytać: be, bi lub wydmuchując powietrze b
  krótko, treściwie i zagadkowo

  Akceptuję warunki regulaminu

 6. Akceptuję regulamin.

  Mój bohaterski pseudonim brzmiałby Lady Demolka. Dla przyjaciół Demolka. Zawsze warto stawiać na bezpośredniość. Głęboko wierzę, że sam już dźwięk tego imienia przekonałaby kilku złodziejaszków do przebranżowienia. Pozostali mieliby przyjemność zapoznania się bliżej z drugim członem mojego pseudonimu. Wszystkie antyprzestępcze działania egzekwowałabym rzecz jasna z klasą – „Dzień dobry” przed wybiciem kilku zębów, „Do widzenia, życzę miłego dnia” tuż po pozostawieniu delikwenta pod najbliższym komisariatem – jak na prawdziwą Lady przystało.

 7. Akceptuję warunki regulaminu
  Najbardziej pasujące do mnie imię to tylko i wyłącznie BigHeart. Wielkie serce to mój ogromny dar, dlatego gdy ktokolwiek potrzebowałby pomocy, mógłby wymówić moje imię i od razu bym sie zjawiła 🙂 Pomoc każdego rodzaju, od najprostszych czynności dnia codziennego, porady, rozwiązywanie problemów, aż do obrony słabszych przed dręczących ich ciemiężycieli. Jakby się nad tym zastanowić, to można powiedzieć że jestem taką superbohaterka cały czas, gdy tylko ktoś w domu potrzebuje pomocy jestem na każde zawołanie i wydaje mi się, że zawsze sprawia mi to przyjemność 🙂

 8. Akceptuję regulamin.

  Bohaterowie mogą być dobrzy albo źli. Ja bym był złym bohaterem.
  Nazywałbym się Ostry Cień Mgły.
  Nie wiem dokładnie jakie miałbym moce i co bym robił, bo nikt w Polsce tego nie wie, ale przynajmniej piosenka o Ostrym Cieniu Mgły nabrała by sensu.
  Pozdrawiam redakcję 🙂

 9. Pseudonim superbohatera nie powinien być za bardzo napuszony, a strój udziwniony, bo wzbudzałyby tylko uśmiech politowania w kanaliach, których ma on ścigać. Nikt nie przestraszy się Nocnego Puchacza albo Siostry Noc tylko dlatego, że się tak nazwali. Albo gościa z jakimiś dziwacznymi gadżetami na łbie. Ale lekki niepokój takie pseudo powinno wzbudzać, nie zaszkodzi, zanim taki superbohater zapracuje na swoją legendę. Strój wykonałbym z Vantablacku, najczarniejszego materiału, jaki dotąd powstał (choć podobno pogoń za najczarniejszą czernią poszła jeszcze dalej). Pseudo? Czarna Dziura raczej mogłaby być źle odebrana, więc może Chaos? Prosto, zwięźle i na temat. Choć właściwie wcale nie byłoby prosto. Zadbałbym, żeby nikt nie wiedział, czego można się po mnie spodziewać. Nie byłoby trudno, sam tego najczęściej nie wiem…
  Regulamin oczywiście akceptuję.

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię jednym egzemplarzem serialu Watchmen na DVD! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetwarzanie w celu wysyłki nagrody, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada.

 10. Myślnik ponieważ zawsze najpierw przemyślę a później działam. Każda akcja musi być przeanalizowana by wiedzieć czego mogę się spodziewać, myślnik to też taki troszkę minus bo Myślnik wie, że Miast – (minus) Zbrodnia = Dobrze 🙂

 11. Bitter Orange. Ze względu na kolory stroju. Ze względu na słodycz i gorzko posmak życia. Ze względy na nieobliczalność twórcy pseudonimu. Za sam pseudonim, żeby zapadał w pamięć, żeby zmuszał do pytania o co mu właściwie z tym chodzi?

 12. Gdybym miał być superbohaterem to przyjąłbym imię SuperHanys. Ze względu na swoje śląskie korzenie jest to imię oczywiste. Jak każdy Ślązak jestem twardy, nieustępliwy i zawsze dopinam wszystko na ostatni guzik. Walczyłbym ze złem i nieprawością, w ciągu dnia bym pracował na kopalni a nocą w stroju hajera (górnika 😉 ) ratował świat, taki Batman ale z Katowic, z tajną bazą na hałdzie 😉
  Akceptuję regulamin

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu