Współczesna Oblubienica Frankesteina nadciąga

Apple nawiązało współpracę z A24, aby wyprodukować nowy dramat science fiction zatytułowany Bride, w którym nominowana do Oscara aktorka Scarlett Johansson wystąpi jako główna bohaterka.

Zainspirowana klasyczną postacią potwornej Oblubienicy Frankensteina, Bride jest historią  skupioną wokół kobiety, która została stworzona jako idealna żona przez genialnego przedsiębiorcę. Kiedy sprzeciwia się swojemu twórcy, zostaje zmuszona do ucieczki ze swojej ograniczonej egzystencji i konfrontacji ze światem, który postrzega ją jako potwora. Odnajduje swoją prawdziwą tożsamość, zaskakującą moc i siłę. Johansson jest bardzo entuzjastycznie nastawiona do produkcji.

„Pracując razem z Rebeccą Angelo i Lauren Schuker Blum, Sebastian i ja jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy wyzwolić tę klasyczną antybohaterkę i ożywić jej historię, odzwierciedlając  zmiany, które widzimy dzisiaj”.

Dramat science fiction wyreżyseruje Sebastián Lelio, który współtworzy scenariusz wraz z Lauren Schuker Blum i Rebeccą Angelo. Oprócz głównej roli Johansson ma również być producentem wraz z Jonathanem Lią.

Współczesna Oblubienica Frankesteina nadciąga

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu