„World War 3” przechodzi na model free to play. Zapowiedź zamkniętej bety

World War 3 – polska militarna gra FPS od The Farm 51 powraca. Właśnie ujawniono, kiedy grę będzie mogło sprawdzić więcej osób w ramach beta testów.

World War 3 to sieciowy FPS od polskiego The Farm 51, który pierwotnie swą premierę miał w 2018 r. Wówczas miał on być produkcja skierowaną do miłośników shooterów osadzonych we współczesnych realiach. Zainteresowanie okazało się tak duże, że deweloperzy nie zdołali przygotować serwerów i w dniu premiery, gracze nie mogli się zalogować do gry, a gdy im się to udało zetknęli się z masą problemów technicznych.

Dlatego przez ostatni rok deweloperzy wraz z nowym wydawcą MY.GAMES pracowali nad przebudową gry, która ma wkrótce być dostępna w formie free-to play. Niedawno gracze, którzy grali w World War 3 w fazie wczesnego dostępu mogli przetestować nową wersję produkcji w ramach alfa testów.  Natomiast już 25 listopada rozpoczną się zamknięte beta testy (ZBT). Następnie w bliżej nieokreślonym terminie odbędą się otwarte testy, a docelowa premiera została zaplanowana na marzec 2022 r.

Dostęp do nich będzie płatny, ale osoby, które zakupiły World War 3 przed 4 październikiem 2021 r. otrzymają darmowy dostęp w ramach pakietu weterana wraz z pakietem porucznika. Jest to drugi najdroższy zestaw gwarantujący nie tylko uczestnictwo w testach, ale i dostęp do schematów broni czy kosmetycznych elementów.

ŹródłoWorld War 3
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu