„Wonder Woman” otrzyma spin-off – w rolach głównych Amazonki

0
Decyzja o przesunięciu premiery drugiej części filmu o księżniczce Amazonek, Wonder Woman 1984, była dla fanów bardzo smutną wiadomością. Pandemia koronawirusa nie zatrzymała jednak dobrych nowin. W wywiadzie dla magazynu „Total Film”, reżyserka nie tylko potwierdziła plany nakręcenia trzeciej części filmu o Dianie, ale również zapowiedziała nową część serii, tym razem jednak o walecznych Amazonkach.

Patty Jenkins w wywiadzie poinformowała, że nie będzie reżyserować planowanego spin-offu jednak potwierdziła, że zajmie się jego produkcją. 

Będę bardzo starała się uniknąć objęcia stanowiska reżysera. Nie będzie to łatwe, ale narawdę postaram się tego uniknąć. Z pewnością jednak zajmę się produkcją filmu. Wraz z Geoffem Johns wymyśliśmy już historię, zarzuciliśmy przynętę i bierzemy się do roboty.

Ostatni raz zobaczyliśmy waleczne Amazonki w wielkiej bitwie mającej miejsce w filmie Liga Sprawiedliwych (reż. Zack Snyder). Nie wiadomo dokładnie, o czym będzie planowana produkcja, jednak Jenkins podkreśla, że wraz z pozostałymi częściami Wonder Woman  stworzy on większą całość. 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.