„Wonder Woman 1984” i „Candyman” z innymi datami premier

A miało być tak pięknie… Mieliśmy już niebawem obejrzeć dwa filmy, na które czeka pokaźne grono widzów. Jednym z nich jest produkcja o superbohaterce Wonder Woman, drugim nowa wersja kultowego horroru. Niestety premiery obu tych obrazów zostały przesunięte.

Obecna sytuacja sprawia, że niewiele osób decyduje się na wizytę w kinie, nie wszędzie otworzono te instytucje, nie dziwi więc fakt, że daty kolejnych premier zostają przesunięte. Niektóre odbędą się jeszcze w tym roku, inne pojawią będzie można zobaczyć dopiero w 2021.

Jednym z przesuniętych tytułów jest Wonder Woman 1984. Film otrzymał nową datę – ma zadebiutować na wielkich ekranach dopiero 25 grudnia, a nie 2 października.

Nieco gorsze wiadomości mamy dla osób czekających na Candymana. O ile WW 1984 ma się ukazać jeszcze w tym roku, o tyle horror już nie. Wiadomo jedynie, że obraz ukaże się dopiero w 2021 roku, niestety nie podano dokładnej daty premiery.

Ciekawe, jakie jeszcze filmy czeka podobny los.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu