„Władca Pierścieni” Amazona – data premiery i pierwsze zdjęcie

Amazon Studios ogłosiło, że zakończyły się zdjęcia do nadchodzącego, bardzo wyczekiwanego serialu Władca Pierścieni.

Razem z tą informacją podano także oficjalną datę premiery produkcji, jak i udostępniono pierwsze zdjęcie.

Fabuła obrazu będzie rozgrywała się w Drugiej Erze historii Śródziemia. Rozpoczynając się w czasach względnego pokoju, tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władci Pierścieni, opowieść skupi się na postaciach – znajomych, jak i nowych – które stawią czoła odradzającemu się w Śródziemiu złu.

Warto wspomnieć, że produkcja na razie, potocznie, funkcjonuje jako Władca Pierścieni, ponieważ seria nie otrzymała jeszcze oficjalnego tytułu.

W obsadzie są: Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman i Sara Zwangobani.

Premiera serialu w przyszłym roku – konkretnie 2 września.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu