„Wings of Fire” – nowa produkcja Avy Duvernay i platformy Netflix

Netflix oficjalnie ogłosił nadchodzącą produkcję animowanego serialu dla całej rodziny – Wings of Fire. Za reżyserie odpowie Ava Duvernay.

Wings of Fire będzie adaptacją bestsellerowej serii książek autorki Tui T. Sutherland opowiadającej o wojnie szalejącej od pokoleń między plemionami smoków, które zamieszkują epicki świat Pyrrhii. Zgodnie z przepowiednią, pięć młodych smoków powstanie, aby zakończyć rozlew krwi i przywrócić pokój na ziemi.

Showrunnerami i producentami wykonawczymi zostali Dan Milano, Christa Starr i Justin Ridge. Pierwszy sezon produkcji ma składać z dziesięciu 40 minutowych odcinków.

Melissa Cobb, wiceprezes ds. animacji w Netflix, skomentowała: „Nie możemy być bardziej dumni, że Ava wybrała Netflix jako dom dla swojego pierwszego serialu animowanego. Epicka saga fantasy zapewni świetną rozrywkę. Wings of Fire zapowiadają się na wydarzenie, którego nie mogą przegapić całe rodziny.”

 

ŹródłoCARTONIONLINE
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu