„Wikingowie: Valhalla” – zdjęcia i data premiery sequela słynnego serialu

Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z planu nadchodzącego spinoffu serialu WikingowieWikingowie: Valhalla. Znamy również datę premiery.

Fotki rzucają nowe światło na główną obsadę, w której są, między innymi, Sam Corlett, Frida Gustavsson i Leo Suter, wcielający się w jednych z najsłynniejszych wikingów w historii – Leifa Erikssona (Leifa Szczęśliwego), Freydís Eiríksdóttir i Haraldura Sigurðssona (Haralda III Srogiego).

Fabuła Wikingów: Valhalli została osadzona sto lat po wydarzeniach z oryginalnej serii i będzie zupełnie nową przygodą, stanowiącą mieszankę historycznej autentyczności z dramatem. Rosnące napięcie między Wikingami a angielskimi władcami sięga krytycznego, krwawego punktu. W dodatku, w miarę jak Wikingowie sami ścierają się ze sobą o religię chrześcijańską i nordycką, trójka bohaterów – Leif, Freydís i Haraldur – rozpoczynają epicką podróż, która poniesie ich przez oceany i pola bitew, z Kattegat do Anglii i poza nią, walcząc o przetrwanie i chwałę.

Wikingowie: Valhalla zadebiutują na Netflixie 25 lutego 2022 roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu