Wiemy, kto zagra główną rolę w „The Sandman”!

Serial The Sandman jest już w przygotowaniu od jakiegoś czasu. Teraz pojawiły się informacje na temat tego, kto odegra główną, tytułową rolę.

Wiemy, kto zagra główną rolę w „The Sandman”!Jak donosi jeden z portali, w netflixowej adaptacji dzieła Neila Gaimana ma wystąpić Tom Sturridge. Aktor jest najbardziej kojarzony z rolą Lorda Byrona w Mary Shelley oraz Carlo Marxa w W drodze. Ostatnio mogliśmy go oglądać również w serialu Starz Sweetbitter.

Przypomnijmy, że serial The Sandman zostanie osadzony w 2021 roku, co wpłynie na pewne zmiany w linii fabularnej, by zaktualizować historię i dopasować ją do obecnej epoki. Producentami wykonawczymi obrazu będą Neil Gaiman i David Goyer. Gaiman ujawnił również, że już planują potencjalny drugi sezon.

Scenariuszem zajmie się Allan Heinberg, pracujący wcześniej przy Wonder Woman czy Grey’s Anatomy. Będzie on również pełnił rolę showrunnera i reżysera.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu