Wiemy kto zagra Eskela w drugim sezonie „Wiedźmina”

Do obsady drugiego sezonu serialu The Witcher produkcji Netflixa dołączył Basil Eidenbenz. Wcieli się on w rolę wiedźmina Eskela.

Może to być małe zaskoczenie dla niektórych, w końcu na początku tego roku została podana informacja, iż w tej roli zobaczymy innego aktora. Jednak Thue Ersted Rasmussen musiał zrezygnować z powodu zmian w harmonogramie spowodowanych pandemią koronawirusa.

Podobnie jak zdecydowana większość produkcji, które miały zostać sfilmowane w tym roku, The Witcher został zmuszony do przerwania zdjęć w marcu. Chociaż pierwotnie planowano wstrzymać produkcję tylko na dwa tygodnie, obsada serialu wróciła na plan dopiero w połowie sierpnia.

Grę aktorską Basila Eidenbenza do tej pory można było zobaczyć między innymi w serialu Victoria oraz filmie The Favourite.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu