Wiemy już, kto zagra główną rolę w kolejnej odsłonie serialu „Plotkara”

0
W nowej produkcji HBO Max główną rolę zagra aktorka Emily Alyn Lind (znana z Code Black: Stan krytyczny) – jak donosi serwis Deadline. Jak wygląda jej postać? Przekonajcie się sami. 

Lind wcieli się w Audrey – dziewczynę, która jest w długoletnim związku i zaczyna się zastanawiać, co jeszcze czeka na nią tuż za rogiem. 

Podobnie jak w oryginalnej serii, nowa wersja Gossip Girl, napisana przez Joshuę Safrana, oparta jest na książce Cecily von Ziegesar. Osiem lat po zamknięciu oryginalnej strony, nowa generacja nastolatków prywatnej szkoły w Nowym Jorku zostaje wprowadzona do nadzorowania Plotkary. Seria będzie dotyczyła tego, jak bardzo media społecznościowe –
i krajobraz Nowego Jorku sam w sobie – zmienił się na przestrzeni lat.

Oryginalna Plotkara – Kristen Bell – opowie historię nowej serii, która pochodzi od Joshui Safrana, Josha Schwartza, Stephanie Savage’s Fake Empire, Alloy Entertainment, Warner Bros. TV i CBS Television Studios. 

Serial jest zapowiedziany na 10 odcinków i będzie produkowany przez Safrana z udziałem Schwartza i Savage’a Fake Empire, wraz z Leslie Morgenstein i Giną Girolamo z Alloy Entertainment. Lis Rowinski z Fake Empire będzie producentem wykonawczym wspólnie
z Fake Empire i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros. Television i CBS Television.

Oryginalna Plotkara była emitowana przez 6 sezonów od 2007 do 2012 roku przez CW. Historia oparta była na książce Cecily von Ziegesar’s o tym samym tytule. Obsada wyglądała następująco: Kristen Bell jako narratorka, Blake Lively jako Serena van der Woodsen, Leighton Meester jako Blair Waldorf, Penn Badgley jako Dan Humprey, Chase Crawford jako Nate Archibald, Ed Westwick jako Chuck Bass oraz Taylor Momsen jako Jenny Humphrey. Mimo, że serial nie był znany z wysokich ocen, wciąż zyskał duże uznanie wśród swoich młodych widzów w tym czasie i zyskał wielu oddanych fanów. 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.