„Wiedźmin” – start produkcji i nowi członkowie obsady

0
Netflix ogłosił, że prace nad drugim sezonu serialu Wiedźmin, opartego na powieściach Andrzeja Sapkowskiego, właśnie się rozpoczęły. Poznaliśmy także nowych członków obsady.

Serial, na razie, kręcony jest w Wielkiej Brytanii. Oprócz wcielającego się w główną rolę Henry’ego Cavilla, Anyi Chalotry jako Yennefer, Freyi Allan jako Ciri oraz Joeya Bateya jako Jaskra, w najnowszej odsłonie zobaczymy występującego w Peaky Blinders Paula Buillona jako Lamberta, znanego z Gry o Tron Kristofera Hivju w roli Nivellena, Yasena Atoura w roli Coena, Agnes Bjorn w roli Vereeny, oraz Mecię Simson w roli Francesci.

>> Polecamy: Tormund w netflixowym Wiedźminie <<

Za reżyserię nowego sezonu odpowiedzialni będą odpowiednio, w przypadku odcinków 1. i 2. Stephen Surjik (Umbrella Academy), odcinków 3. i 4. Sarah O’Gorman (Przeklęta), odcinków 5. i 8. Ed Bazalgette (Upadek królestwa), a odcinków 6. i 7. Geeta V. Patel (Meet The Patels).

Showrunnerka i producentka wykonawcza Wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich, jest bardzo zadowolona z reakcji po pierwszym sezonie serialu:

Dobre przyjęcie pierwszego sezonu Wiedźmina postawiło wysoko poprzeczkę dla nowych osób dołączających do obsady. Naszej ekspertce od castingu, Sophie Holland i jej zespołowi udało się jednak po raz kolejny znaleźć najlepszych aktorów i aktorki dla wszystkich postaci. Nie mogę także doczekać się, aż zobaczę, jak historie o Wiedźminie ożyją na ekranie dzięki wybranym przez nas utalentowanym reżyserom.

Premierę drugiego sezonu Wiedźmina zaplanowano na przyszły rok.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.