„Wiedźmin” – finałowy zwiastun serialu Netflixa

0
Platforma Netflix podgrzewa atmosferę i publikuje finałowy zwiastun serialu Wiedźmin. Premiera już za 9 dni!

Bezpośrednio na platformie Netflix można obejrzeć pełny zwiastun 1. sezonu Wiedźmina z całym polskim dubbingiem – wystarczy zmienić ustawienia dźwięku tak, jak zmienia się to przy odtwarzaniu filmów lub seriali.

Przypomnijmy, że w wersji dubbingowanej Geraltowi z Rivii głosu użyczy Michał Żebrowski, Yennefer – Justyna Kowalska, Ciri – Natalia Smagacka, a Jaskrowi – Marcin Franc. Natomiast pod tym linkiem możecie obejrzeć prezentację głównych bohaterów.

Poniżej znajdziecie zwiastun z polskimi napisami:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Premiera serialu Wiedźmin z Henrym Cavillem już 20 grudnia. Tylko na Netflix. Tytuły wszystkich odcinków 1. sezonu znajdziecie pod tym linkiem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.