„Wiedźmin 3” i „Cyberpunk 2077” nie trafią na nowe konsole w tym roku

CD Projekt RED miał ambitny plan przeniesienia w tym roku gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Dziki Gon na nowe konsole PlayStation i Xbox. Niestety nie mamy dobrych wieści.

Ostatnie miesiące CD Projekt RED ma ręce pełne roboty. Oprócz eliminowania błędów i tworzenia nowej zawartości do Cyberpunka 2077, studio obiecało przygotować ulepszoną wersję gry dla PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Podobny los miał spotkać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, która oprócz wsparcia technologii raytracing ma otrzymać nowe kostiumy inspirowane serialem Netfliksa. Obie ulepszone wersje miały zadebiutować w 2021 roku, lecz do tej pory nie ujawniono żadnych szczegółów. To wywołało u graczy obawy, które właśnie zostały potwierdzone – CD Projekt RED opublikował oświadczenie, w którym informuje o opóźnieniu na 2022 rok.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „CD PROJEKT CDPROJEKTRED RED Drodzy, mamy dla Was ważną wiadomość dotyczącą gier Cyberpunk 2077 Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole nowej generacji oraz PC. Opierając się na rekomendacji przedstawionej przez zespoły produkcyjne zdecydowaliśmy się przesunąć premiery na rok 2022. Naszym obecnym celem jest pierwszy (Cyberpunk 2077) drugi (Wiedźmin 3: Dziki Gon) kwartał 2022. Przepraszamy Was za wydłużony czas oczekiwania, ale zależy nam na wysokiejjakości. wysokiej”

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

1 komentarz

  1. CPR jest śmieszne w przyszłości nie zainwestuje w ich gry grosza.
    Zarząd tej firmy jest strasznie ograniczony i wydaje mi się że nie wiedzą co robią bo ich cyberbug to najgorszy gniot pełny błędów w jakiego grałem. Ale tak kończy się historia firmy która mając świetną markę Wiedźmina zaczęła błądzić za jakimś fpsem … W stylu amełykańskim.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu