„Watch Dogs Legion” – zwiastun z okazji Ubisoft Forward i powrót Aidena Pearce’a

Watch Dogs: Legion będzie jedną ze startowych pozycji dla PlayStation 5 i Xboksa Series X. Dlatego na konferencji zobaczyliśmy nowy fragment rozgrywki.

Wiemy już, że Watch Dogs: Legion trafi do sprzedaży 10 listopada – w dniu debiutu Xboksa Series X i Xboksa Series S. Dlatego na Ubisoft Forward gra doczekała się kolejnej prezentacji. Tym razem twórcy przybliżyli, w jaki sposób zbierzemy towarzyszy, którymi stać się może dosłownie każdy.

Co ciekawe, Ubisoft nawiązał współpracę z raperem Stormzy, dzięki czemu w jednej z misji będziemy mogli wziąć udział w tworzeniu teledysku do jego piosenki Rainfall.

Dla fanów, którzy są z marką od pierwszej części Ubisoft przygotował specjalną atrakcję. Otóż w Watch Dogs: Legion ponownie będziemy mogli wcielić się w Aidena Pearce’a, poznać nową historie z nim w roli głównej. Bohater pierwszego Watch Dogs i jego opowieść będą częścią Przepustki Sezonowej.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu