Washington i Zendaya w zwiastunie „Malcolm & Marie”

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun oraz nowe zdjęcia romantycznego dramatu Malcolm & Marie z udziałem Johna Davida Washingtona (Tenet) i Zendayi (Euphoria), premiera zapowiedziana jest na luty.

Fabuła skupiać się będzie na filmowcu (Waszyngton) który wraca do domu ze swoją dziewczyną (Zendaya) po uroczystej premierze swojego filmu. Jednak w oczekiwaniu na nieuchronny krytyczny i finansowy sukces wieczór zmienia się niespodziewanie, a ich miłość zostanie poddana próbie.

Pomysł na projekt narodził się, gdy Zendaya skontaktowała się z twórcą Euphorii, Samem Levinsonem, pytając, czy podczas kwarantanny będzie mógł napisać i wyreżyserować film. Po kilku dniach Levinson wymyślił historię. Ale by projekt stał się rzeczywistością, Levinson jego partner produkcyjny Ashley Levinson wraz z Kevinem Turenem, Washington i Zendayą osobiście sfinansowali projekt na etapie przedprodukcji i produkcji.

Podobno przed i podczas kręcenia zdjęć producenci wdrożyli ścisłe protokoły, aby zapewnić bezpieczeństwo obsady i ekipy oraz spełnić niezbędne wymagania WGA, DGA i SAG. Jednym ze stosowanych środków bezpieczeństwa był zakaz opuszczania wynajmowanej nieruchomości, obsada i ekipa mieli na jej terenie wyznaczone mieszkania. Inną wytyczną było to, że żaden członek załogi nie mógł pozostawać w bliskim kontakcie z aktorami bez odpowiedniego wyposażenia ochrony osobistej.

Washington i Zendaya w zwiastunie „Malcolm & Marie” Washington i Zendaya w zwiastunie „Malcolm & Marie”

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu