„Warth of Man” nowy zwiastun filmu Guy’a Ritchiego z Jasonem Stathamem

Ujawniono pierwszy zwiastun nowego filmu akcji reżysera Guy’a Ritchiego zatytułowanego Wrath of Man z Jasonem Stathamem w roli głownej.

Tajemniczy nowy ochroniarz ciężarówki (Jason Statham) zaskakuje swoich współpracowników podczas napadu, w którym niespodziewanie ujawnia swoje umiejętności. Załoga zastanawia się, kim on jest i skąd się wziął. Wkrótce jednak staje się jasne, jaki jest ostateczny motyw strzelca, który ma niebezpieczny plan dążący do wyrównania rachunków. Film jest inspirowany francuskim thrillerem akcji Konwojent z 2004 roku.

W filmie oprócz Jasona Stathama grają: Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Holt McCallany, Niamh Algar, Laz Alonso, Post Malone, Lyne Renee, Alex Ferns czy Babs Olusanmokun.

Film będzie czwartym wspólnym projektem Guy’a Ritchiego i Jasona Stathama, po takich hitach jak Porachunki, Przekręt i Revolver. Data premiery zapowiedziana została na 7 maja 2021 roku.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu