„WandaVision” przesunięte. Serial pojawi się dużo wcześniej!

0
Serial WandaVision miał być jedną z produkcji na nowej platformie streamingowej Disney+. Jego premierę zaplanowano na 2021 rok, jednak okazuje się, że seria trafi na nasze ekrany znacznie szybciej.

Jak donosi Deadline, WandaVision zadebiutuje razem z The Falcon oraz Winter Soldier. Na oficjalnym profilu Disney+ na Twitterze możemy znaleźć potwierdzenie – serial pojawi się jeszcze w tym roku! To rok szybciej, niż planowano.

Fabuła produkcji wciąż trzymana jest w tajemnicy, jednak wiemy, że w swoich rolach ponownie wystąpią Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Seria ma być także spójna z całym MCU, co dla polskich widzów może być pewnym utrudnieniem, bowiem na chwilę obecną nie mają oni dostępu do platformy.

WandaVision, jak zapewniają twórcy, ma być jednak wyjątkowym serialem, jakiego fani jeszcze nie widzieli. Można spekulować, opierając się na grafikach promocyjnych stylizowanych na lata pięćdziesiąte, że Wanda będzie zmuszona użyć swoich mocy i nagiąć rzeczywistość. Czy tak faktycznie się stanie? Przekonamy się niebawem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.