Walka kobiety z dominacją patriarchatu w zwiastunie „Burn It All”

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego filmu Burn It All, w którym wystąpi znana z Z Nation aktorka – Elizabeth Cotter.

Kobieta na skraju załamania, której losy determinowane są przez mężczyzn, wraca do rodzinnego miasteczka, by pochować zmarłą matkę. Tam jednak dowiaduje się, że ciało przejęła agresywna grupa przestępcza, zajmująca się przemytem organów. Szefowie nie chcą mieć żadnych świadków, ale ich próba zgaszenia iskry w bohaterce powoduje skutek odwrotny do zamierzonego.

Burn It All to spojrzenie na to, jak mężczyźni atakują umysły i ciała kobiet. Film rzuca krytyczne światło na brzydotę tego procederu, a to wszystko owija w historię kobiety, która odmawia podporządkowania się patriarchatowi. Produkcja eksploruje także alegorie związane z cielesną autonomią, które wznoszą się ponad tradycyjny dramat kinowy i zachęcają do mówienia o problemach.

Thriller został napisany i wyreżyserowany przez Brady’ego Halla. Oprócz Cotter, w filmie występują Emily Gateley, Ryan Postell, Elena Flory-Barnes i Greg Michaels.

Premierę Burn It All zaplanowano na 19 lutego, na razie w systemie VOD.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu