W sierpniu ruszy otwarta beta gry „Back 4 Blood”

Wydawca Warner Bros. Games we współpracy z Turtle Rock Studios zapraszają na otwartą betę gry Back 4 Blood, która odbędzie się w sierpniu.

Wczesny dostęp do bety gry Back 4 Blood w dniach 5-9 sierpnia będzie otwarty dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe na tą produkcję. Pozostali gracze mogą zyskać szansę zagrania w ten tytuł w pierwszym terminie, rejestrując się na wydarzenie tutaj, jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się spieszyć.

Otwarta Beta, dostępna dla wszystkich graczy odbędzie się w dniach 12-16 sierpnia. Oba wydarzenia będą dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One ze wsparciem dla funkcji cross-play oraz cross-gen.

Zobaczcie zapowiedź tego wydarzenia:

Back 4 Blood to porywający FPS kooperacyjny autorstwa Turtle Rock Studios — twórców popularnej serii Left 4 Dead. Autorzy ponownie przenoszą gracza do świata pochłoniętego wojną z zarażonymi zabójczym wirusem ludźmi, którzy pragną pochłonąć resztki cywilizacji.

W grze wcielimy się w grupę Sprzątaczy, czyli weteranów apokalipsy, którzy zebrali się, by stawić czoła zainfekowanym okropnościom znanym jako Zarażeni i odzyskać świat. Back 4 Blood zawiera czteroosobową kooperacyjną kampanię fabularną, w której Sprzątacze muszą walczyć z Zarażonymi i współpracować, aby przetrwać coraz trudniejsze misje.

Przypominamy, premiera gry jest zaplanowana na jesień, a dokładnie na 12 października 2021 roku.

Natalia Jóźwiak
Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu