W serialu „Skarb Narodów” zagra Catherine Zeta-Jones!

Aktorka ma wcielić się w bardzo ciekawą postać! 

Disney+ oficjalnie potwierdziło, że ma ona pojawić się w jednej z głównych ról. Jej postać to milionerka, która jest ekspertem od antyków na czarnym rynku. Już na tym etapie serial Skarb Narodów zapowiada się bardzo ciekawie!

Jest to najnowszy projekt telewizyjny uznanej aktorki po pojawieniu się w zeszłorocznym 2. sezonie serialu „Syn marnotrawny” od Fox. Następnie zagra w Wednesday, czyli serialu Netflixa, wyreżyserowanym przez Tima Burtona, jako kultowa Morticia Addams.

Seria pochodzi od producenta oryginalnego filmu Jerry’ego Bruckheimera i Wibberleys, którzy pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Pierwszy odcinek serialu Skarb Narodów zostanie wyreżyserowany przez Mirę Nair (Queen of Katwe) na podstawie scenariusza napisanego przez oryginalnych scenarzystów Marianne i Cormaca Wibberleyów. Spin-off jest opisywany jako rozszerzenie franczyzy filmowej prowadzonej przez Nicolasa Cage’a.

Jest to produkcja Jerry Bruckheimer Television, której studiem jest ABC Signature. Jest także producentem wykonawczym pierwszego reżysera filmu Jona Turteltauba, Jonathana Littmana, Kristie Anne Reed i Ricka Muirragui, który jest także scenarzystą.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu