Vincent D’Onofrio zagra w serialu Disneya o Hawkeye’u?

Aktor Vincent D’Onofrio  wystąpił już wcześniej w serialu opartym na komiksowej opowieści Marvela. Można go było zobaczyć w roli antagonisty głównego bohatera serialu Netflixa pod tytułem Daredevil. Aktor wcielił się tam w Kingpina. Teraz Vincent D’Onofrio  znowu pojawi się w ekranizacji marvelowskiej historii.

A kogo zagra? Jak podają źródła znowu zobaczymy go w roli wspomnianego wyżej Kingpina. Vincent D’Onofrio ma pojawić się w nowym serialu, który niebawem będzie dostępny na platformie Disney+. Chodzi o produkcję o Hawkeye’u.

Obecnie jednak ani aktor, ani twórcy nie potwierdzili jeszcze tego doniesienia, jednak fani mają wielką nadzieję, że rzeczywiście tak się stanie. Zazwyczaj, gdy brakuje odniesienia do jakieś informacji dotyczącej obrazów Marvela i Disneya, okazuje się ona prawdą.

Co byście powiedzieli na taki powrót?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu