Ultimate Games wyda grę „Together” od The Dust

Studio deweloperskie The Dust podpisało umowę z Ultimate Games na wydanie gry Together. Będzie ona dostępna na konsoli Nintendo Switch, która będzie pierwszym kanałem dystrybucji. Zaraz po tym zostaną stworzone porty na PS4 oraz Xbox One. 

Fabułą gry jest historia herosów, którzy zauważyli znikające nad miastem kolory. Postanowili wziąć los w swoje ręce i przywrócić je na całym świecie. Gracze do wyboru mają kilkanaście postaci, które inspirowane są na takich klasykach jak Frankenstein czy Robin Hood. Bohaterowie mają różne zdolności, które pomogą pokonać głównych przeciwników – złą Monę Chrome oraz jej kompanów. Jest to platformówka 3D, którą gracze będą mogli przechodzić solowo lub w kooperacji.

Ultimate Games wyda grę "Together" od The Dust

Tworząc grę Together, od początku uznaliśmy, że w tej produkcji najważniejsza jest oprawa graficzna, ponieważ to ona gra główną rolę w fabule, a także tryb kooperacji, zgodnie z wybraną przez nas nazwą projektu. Ocena ekspertów w zakończonych właśnie testach w pełni potwierdza, że nasze główne cele zostały osiągnięte, co niezwykle nas cieszy.

mówi Prezes The Dust Jakub Wolff

Aktualnie gra nie posiada jeszcze swojej daty premiery, ale wydanie przewidziane jest na drugą połowę 2020 roku.

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu