Ujawniono obsadę serialu „Helstrom” Marvela

Demony opanują nasze małe ekrany. Wszystko za sprawą projektu Marvela i Hulu, czyli diabolicznego serialu. Właśnie ogłoszono, kto zagra w produkcji Helstrom.

Paul Zbyszewski, producent show, powiedział:

Jesteśmy niesamowitymi szczęściarzami, że zebraliśmy tak utalentowaną obsadę. Od początku wiedzieliśmy, że potrzebujemy grupy aktorów, którzy mają wiele twarzy którzy zagrają każde akordy, jakie obiecał zagrać każdy wielki projekt Marvela, od thrillera, przez komedię, po akcję. To będzie bardzo zabawne patrzyć, jak współpracują.

A o kim mowa? Kto zagra w show?

Tom Austen, Sydney Lemmon, Elizabeth Marvel, Ariana Guerra, Robert Wisdom, June Carryl, Alain Uy. Oto wybrani szczęśliwcy.

Źródło 1 i 2

Tom zagra Daimona Helstroma – profesora etyki księżycowej jako egzorcysta. Sydney wcieli się natomiast w Anę Helstrom – za dnia właścicielkę domu aukcyjnego, wieczorem łowczynię.

Elizabeth zagra Victorię Helstrom – matkę głównych bohaterów opowieści, Robert to Dozorca, opiekun wiedzy tajemnej, June wcieli się w Louise Hastings – panią psycholog, Ariana to Gabriella Rosetta – wysłanniczka Watykanu, która zajmuje się sprawami opętań, a Alain będzie Chrisem Yenem – partnerem businessowym Any.

Serial ma sobie liczyć dziesięć epizodów, a zadebiutuje w następnym roku.

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu