Ujawniono obsadę serialu „Akademia wampirów”

W 2014 roku Mark Waters postanowił zekranizować jedną z głośniejszych serii książkowych tamtych lat, cykl Richelle Mead o wampirach. Niestety film nie spotkał się z dobrym przyjęciem, miłośnicy powieści mieli do niego sporo zarzutów. Jedno jest jednak pewne – obsada została dobrze wybrana. 

Minęło kilka lat i okazało się, że Akademia wampirów nadal nęci twórców. Postanowiono, że powstanie serial bazujący na serii, za pracę nad ekranizacją wzięła się platforma Peacock. Fani książek z niecierpliwością oczekiwali na dzień, w którym zostanie ujawniono obsada produkcji, a ten właśnie nadszedł.

Ujawniono obsadę serialu „Akademia wampirów”
@Peacock

Kto pojawi się w serialu? Sisi Stringer, Daniela Nieves, Kieron Moore, Andre Dae Kim, J. August Richards, Anita-Joy Uwajeh, Mia Mckenna-Bruce, Rhian Blundell, Jonetta Kaiser i Andrew Liner.

Sisi Stringer zagra książkową Rose Hathaway, która jest dhampirzycą o dość porywczym charakterku. W jej przyjaciółkę, Lissę Dragomirwcieli się Daniela Nieves. Jeśli czytaliście książki, wiecie, że w nich to te dwie dziewczyny były protagonistkami opowieści. Jak będzie w serialu? Podobno historia ma się skupiać na zupełnie innej osobie, Mii.

Kogo zagrają pozostali aktorzy? Kieron Moore to Dimitri Belikov, Andre Dae Kim to Christian Ozera, J. August Richards to Victor Dashkov, Anita-Joy Uwajeh to Tatiana Vogel, Mia Mckenna-Bruce to Mia Karp, Rhian Blundell to Meredith, Jonetta Kaiser to Sonya Karp, a Andrew Liner to Mason Ashford.

Źródłohypable.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu