Ujawniono ilość odcinków ostatniego sezonu „Lucyfera”

Niedawno na Netflixie zadebiutował najnowszy sezon serialu o przygodach Króla Piekieł (a dokładniej jego część A). Opinie o nim są dość podzielone, jednak przeważają tej mniej pozytywne. Czy twórcy powinni zakończyć tę historię i nie ciągnąć jej wątków na siłę?

Okazuje się, że kolejna odsłona Lucyfera, czyli szósty sezon, będzie tym ostatnim. Co więcej, dostaniemy w nim mniej epizodów. Ile? Właśnie podano ich liczbę.

Razem produkcja będzie liczyła dziewięćdziesiąt trzy odcinki, co oznacza, że szósta odsłona dostarczy nam dziesięć epizodów, o sześć mniej niż piąta.

Zanim jednak będziemy mogli obejrzeć szósty sezon, czeka na nas jeszcze premiera części B piątego. A w nim pojawi się on – Rob Benedict.

Źródłotvline.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu