Twórcy „Gry o tron” nie stworzą kolejnych filmów z uniwersum „Gwiezdnych wojen”

0
Jakiś czas temu informowaliśmy, że David Benioff i D.B. Weiss będą odpowiedzialni za kolejny filmy z uniwersum Gwiezdnych wojen. Jak się okazuje, twórcy Gry o tron postanowili zrezygnować z tych projektów i skupić się wyłącznie na produkcjach dla Netflixa.

W sierpniu tego roku, Netflix wyłożył ogromną sumę pieniędzy na to, aby David Benioff i D.B. Weiss pracowali wyłącznie nad projektami dla streamingowego giganta. Twórcy mieli już wtedy w planach stworzenie pierwszego filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen, który miałby zadebiutować w 2022 roku rozpoczynając zupełnie nową trylogię.

Konflikt interesów sprawił, że David Benioff i D.B. Weiss musieli zrezygnować z pierwotnych zamiarów. Jednak dopiero teraz otrzymaliśmy oficjalną wiadomość, w której twórcy napisali, że mają już „pełny harmonogram”. Nadal jednak nie ukrywają swojej miłości do serii Star Wars, która miała na nich niebagatelny wpływ, a w oświadczeniu podziękowali George’owi Lucasowi za ukształtowanie.

Disney jednak nie rezygnuje z możliwej współpracy i w przyszłości Benioff oraz Weiss mogą ponownie otrzymać szansę rozwijania Gwiezdnych wojen.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.