TVP podjęło decyzję odnośnie serialu „Rodzinka.pl”

0
Zła wieści dla miłośników familijnej produkcji TVP – stacja zaskoczyła wszystkich swoją decyzją. Nie wiadomo, dlaczego podjęła taką , a nie inną, wiadomo za to, że to już oficjalne i nieodwołalne. O wiadomości dotyczącej losów Rodzinki.pl poinformowała na swoim Instagramowym koncie jedna z aktorek show.

Małgorzata Kożuchowska to, obok Tomasza Karolaka, Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego, Mateusza Pawłowskiego, Agaty Kuleszy, Jacka Braciaka czy Julii Wieniawy, jedna z głównych bohaterek serialu polskiego Rodzinka.pl. Od lat można było śledzić na małym ekranie perypetie rodziny Boskich, jednak teraz dobiegły one końca. Zapoznajcie się z informacją od Małgorzaty Kożuchowskiej, w której aktorka dziękuje za cudowne lata razem.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!???❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)