Trwają prace nad kontynuacją „Pasji”

W tym roku minęło szesnaście lat, odkąd Pasja stała się jednym z największych niezależnych filmów w historii. Po tak wielkim sukcesie Mel Gibson od dawna zapowiadał stworzenie kontynuacji swojej głośnej produkcji.

Pasja Chrystusa: Zmartwychwstanie ma przedstawiać wydarzenia jakie miały miejsce w ciągu 40 dni od Zmartwychwstania do Wniebowstąpienia.

„Mel Gibson właśnie przysłał mi trzecią, roboczą wersję scenariusza. To będzie największy film w historii świata” – powiedział  Jim Cavieze (odtwórca roli Jezusa) podczas wywiadu dla portalu Breitbard.

Pasja zarobiła ponad sześćset jedenaście milionów dolarów w kinach na całym świecie od daty premiery w 2004 roku. Do momentu powstania marvelowskiego Deadpoola (w 2016 roku), przez 12 lat była też najbardziej dochodowym filmem z kategorią R – czyli widzowie do lat 17 mogli ją oglądać tylko w towarzystwie dorosłych.

 

ŹródłoSCREENCRUSH
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu