„Trine 4: The Nightmare Prince” już na rynku

0
Trine powraca w najlepszej formie! Trójka bohaterów hitowej serii gier przygodowo-logicznych tym razem zostanie wysłana na misję, której celem jest odnalezienie księcia Seliusa. Losy czarodzieja Amadeusza, rycerza Pontiusza i złodziejki Zoyi raz jeszcze splatają się, by bohaterowie mogli wyruszyć w podróż po baśniowych, fantastycznych i niebezpiecznych krainach. Gra Trine 4: The Nightmare Prince jest już dostępna do kupienia w sklepach na wszystkie popularne platformy.

Twórcy Trine 4 trzymali fanów w oczekiwaniu na kolejną część przeszło 4 lata. Pierwsze recenzje, które ukazały się tuż po debiucie The Nighmare Prince na rynku, przekonują, że warto było czekać. Gra może się pochwalić oceną 80 punktów w serwisie na Metacritic.

Trine 4: The Nightmare Prince zwiastun premierowy:

https://www.youtube.com/watch?v=KJgxqPnf9dI&mc_cid=4d46a16b1a&mc_eid=5fc2adc58d

Sednem rozgrywki w Trine 4 jest współpraca trójki głównych bohaterów, którzy dzięki swoim unikalnym i uzupełniającym się umiejętnościom muszą obejść lub usunąć różne przeszkody i zagrożenia na swej drodze. Każda plansza to logiczna łamigłówka, którą można rozwiązać solo – przełączając się pomiędzy postaciami – lub wspólnie z przyjaciółmi w grze online lub siedząc na tej samej kanapie.

"Trine 4: The Nightmare Prince" już na rynku
Mat. promocyjny

Nakładem CDP grę w pudełku i polskiej wersji tekstowej można nabyć m.in. w sieciach sklepów Media Expert, Empik czy RTV Euro AGD. Gra jest dostępna na platformy PC, Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

"Trine 4: The Nightmare Prince" już na rynku
Mat. promocyjny

CECHY GRY

  • Dynamiczne zagadki. Rozwiązuj łamigłówki solo lub z przyjaciółmi. Ogień, powietrze, światło, magnetyzm i elektryczność to tylko niektóre z sił, z jakimi gracze zmierzą się w trakcie zmagań z zagadkami.
  • Gra wieloosobowa. Zagraj w trybie współpracy dla maks. 4 graczy – lokalnie lub online.
  • Wspaniałe krajobrazy w 2,5D. Odkryj unikatowo zaprojektowane poziomy i piękne krajobrazy w 2,5 wymiarach – od sennych brzozowych gajów, przez oszałamiające ruiny i nawiedzone krypty, po pełne jagód lasy.
  • Całkiem nowy system walki. Bohaterowie staną przed własnymi koszmarami w mrożących krew w żyłach starciach z bossami – z nowym systemem walki, pełnym możliwości i tętniącym akcją!
  • Wciągająca opowieść. Poznaj historię trawionego koszmarami księcia, podróżując przez magiczne, baśniowe krainy, w których spotkasz zarówno przyjazne istoty, jak i zastępy wrogów z najgorszych snów.
  • Szeroka gama umiejętności. Odblokuj najróżniejsze umiejętności dzięki rozbudowanym drzewkom dla postaci.
  • Urokliwa ścieżka dźwiękowa. Zakochaj się w utworach, które tchną nowe życie w każdy kolejny poziom.