Trailer niepokojącego horroru „Demonic”

IFC Films opublikowało oficjalny zwiastun filmu Demonic, nadchodzącego horroru science-fiction nominowanego do Oscara filmowca Neilla Blomkampa (Dystrykt 9, Elysium, Chappie).

Napisany i wyreżyserowany przez Blomkampa, Demonic pokazuję historię młodej kobiety, która uwalnia przerażające demony, gdy chcąc pomóc swej rodzicielce odkrywa nadprzyrodzone siły leżące u podstaw kilkudziesięcioletniego rozłamu między matką a córką.

Trailer niepokojącego horroru „Demonic"

W horrorze występują Carly Pope (Popular, Elysium), Chris William Martin (Supergirl, The Vampire Diaries) i Michael Rogers (Siren).

W oświadczeniu ujawniono, że film wykorzystuje zgłoszoną do opatentowania nową metodę wizualizacji wolumetrycznej (technologia trójwymiarowego wideo, która zamienia aktorów w obiekty geometryczne). Ilość wolumetrycznego ujęć w Demonic Blomkampa jest najwyraźniej największą, jaką kiedykolwiek widziano w filmie fabularnym.

IFC Midnight wyemituje film w kinach, na Wypożyczalni Cyfrowej i VOD 20 sierpnia 2021 r.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu