Trailer horroru „Come Play”

Nowy horror, którego zwiastun i plakat możecie zobaczyć poniżej, miał mieć pierwotnie premierę w zeszłym miesiącu, jednak z wiadomych powodów ta została przesunięta. Podano nowy termin, kiedy film trafi na ekrany kin.

Nowa data to 30 października. Reżyserią i scenariuszem produkcji zajął się Jacob Chase. Zobaczymy w niej takich aktorów i aktorki, jak Azhy Robertson, Gillian Jacobs, John Gallagher Jr. Pierwsza z wymienionych osób zadebiutuje w roli aktora.

O czym opowiada horror? O młodym chłopcu, Oliverze, który nie jest taki jak dzieciaki w jego wieku. Nie potrafi znaleźć przyjaciela, z jakim mógłby spędzać czas. By nie czuć się samotnym, często sięga po telefon komórkowy i laptopa. Pewnego dnia dzieje się coś złego – demon wykorzystuje naiwność Olivera i z jego pomocą przedostaje się do realnego świata.

Trailer horroru „Come Play”
@Focus Features

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

1 komentarz

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu