Trailer Godmothered, nowej komedii Disney+

Disney + wypuściło oficjalny zwiastun swojej najnowszej komedii fantasy zatytułowanej Godmothered, w której Jillian Bell stara się być idealną Wróżką Chrzestną dla  Mackenzie, bohaterki Isli Fisher. 

Godmothered to komedia o Eleanor, młodej, niedoświadczonej wróżce szkolącej się na Matkę Chrzestną. Słysząc, że jej wymarzony zawód jest zagrożony wyginięciem, postanawia pokazać światu, że ludzie wciąż potrzebują wróżek. Po znalezieniu zagubionego listu od 10-letniej dziewczynki w niebezpieczeństwie, Eleanor namierza ją i odkrywa, że dziewczyna, Mackenzie, jest teraz 40-letnią samotną matką pracującą w stacji prasowej w Bostonie. Straciwszy męża Mackenzie zrezygnowała z idei „i żyli długo i szczęśliwie”, ale Eleanor zdeterminowana, by zmienić życie Mackenzie, czy jej się to podoba, czy nie. Jednak czy można kogoś uszczęśliwić na siłę?

W filmie występują Jillian Bell (Brittany Runs a Marathon) i Isla Fisher (Confessions of a Shopaholic). Wystąpią także Santiago Cabrera, Mary Elizabeth Ellis, Jane Curtin, June Squibb, Jillian Shea Spaeder, Willa Skye, Artemis Pebdani, Utkarsh Ambudkar i Stephnie Weir. Godmothered wyreżyserowała Sharon McGuire na podstawie scenariusza napisanego wspólnie przez Kari Granlund i Melissę Stack.

Premiera w piątek, 4 grudnia.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu