„Top Gun: Maverick” na 4K UHD, 4K UHD Steelbook, BLU-RAY™ i DVD

Tom Cruise w spektakularnej roli w światowym fenomenie Top Gun: Maverick, numerze jeden światowego box office’u i najbardziej dochodowym filmie w karierze aktora/producenta. Okrzyknięty „spektakularnym” (Brian Truitt, USA Today), „zapierającym dech w piersiach” (Don Kaye, Den of Geek) i „oszałamiającym” (Sean O’Connell, Cinemablend) TOP GUN: MAVERICK zadebiutuje na 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD 31 października w ofercie Galapagos.  

Wydania TOP GUN: MAVERICK home entertainment zabierają fanów głęboko w proces tworzenia światowego hitu dzięki materiałom dodatkowym o długości aż 110 minut. Zobacz intensywny program szkolenia lotniczego przeprowadzonego dla obsady filmu, wejdź za kulisy, gdzie filmowcy tworzą najbardziej spektakularne sekwencje lotnicze i przekrocz granice Mach-10 dzięki eksperymentalnemu samolotowi, który zaprojektowano specjalnie na potrzeby filmu. Spotkaj Toma Cruisa, który dzieli się swoją lotniczą pasją, pilotuje własne samoloty i opowiada o swojej niesamowitej karierze na 75. Festiwalu Filmowym w Cannes. Obejrzyj też dwa teledyski Lady Gagi oraz OneRepublic.

top gun

 TOP GUN: MAVERICK materiały dodatkowe w wydaniu 4K UHD:

  • Cleared For Take Off – nagrania programu treningowego, który przechodziła ekipa filmowa przygotowując się do kręcenia ujęć w myśliwcach.
  • Breaking New Ground Filming Top Gun: Maverick  sceny zza kulis, podczas których fani wraz z aktorami mogą podziwiać niesamowite akrobacje powietrzne.
  • A Love Letter To Aviation – Tom Cruise dzieli się swoją pasją do latania podczas pilotowania własnego myśliwca P-51 Mustanga z okresu II wojny światowej..
  • Forging The Darkstar – nagranie pokazujące przekraczanie prędkości 10 machów z eksperymentalnym myśliwcem zbudowanym na potrzeby filmu.
  • Masterclass with Tom Cruise – Cannes Film Festival – Tom Cruise opowiada o swojej karierze filmowej podczas 75. Festiwalu Filmowego w Cannes.
  • Hold My Hand – Lady Gaga Music Video – teledysk muzyczny stworzony specjalnie do singla Lady Gagi promującego film Top Gun: Maverick.
  • I Ain’t Worried – OneRepublic Music Video – teledysk muzyczny do nowej piosenki zespołu OneRepublic.

TOP GUN: MAVERICK 4K Ultra HD™

Wydanie 4K Ultra HD™ oferuje ścieżkę dźwiękową Dolby Atmos® przygotowaną specjalnie na użytek domowy, aby umieścić i przenieść dźwięk w dowolne miejsce w pomieszczeniu, oraz Dolby Vision™ High Dynamic Range (HDR), który zapewnia większą jasność i kontrast, a także pełniejszą paletę kolorów*. Film będzie również dostępny w 2 wydaniach 4K Ultra HD™ Steelbook. Dyski 4K Ultra HD™ zawierają bogactwo dodatków specjalnych.

TOP GUN: MAVERICK Blu-ray™

Film Top Gun: Maverick w wydaniu Blu-ray prezentowany jest w wysokiej rozdzielczości 1080p z Dolby Atmos. Blu-ray zawiera również dodatki Gotowy do startu, Jak powstawał Top Gun: Maverick, Pasja latania oraz teledysk Lady Gaga Hold My Hand i OneRepublic I Ain’t Worried.

TOP GUN: MAVERICK DVD

Wydanie DVD zawiera film w standardowej jakości oraz dodatki specjalne Gotowy do startu, Akrobacje powietrzne, Pasja latania.

TOP GUN: MAVERICK Kolekcja dwóch filmów

Fenomenalna obsada wśród której znaleźli się Val Kilmer, Kelly McGillis, Anthony Edwards, Meg Ryan, Tim Robbins oraz niezrównany Tom Cruise jako Maverick, młody amerykański as przestworzy, który chce wiele udowodnić, ale jeszcze więcej musi się nauczyć. Od zawsze w rankingu najlepszych filmów akcji, Top Gun dostarcza wysokooktanową dawkę adrenaliny. Wydanie zawiera dodatki specjalne: Dziedzictwo Top Gun, Strefa zagrożenia: Jak powstawał Top Gun, Komentarze twórców i ekspertów Naval, Najlepsi z najlepszych: wewnątrz prawdziwej jednostki Top Gun, Trening przetrwania i więcej.

TOP GUN: MAVERICK opis filmu

Po ponad trzydziestu latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej, jej czołowy pilot, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być. Jako mistrz w swoim fachu testuje najnowocześniejsze maszyny. Kiedy powraca do TOP GUN, by wyszkolić elitarną grupę absolwentów musi zmierzyć się z duchami przeszłości i stanąć twarzą w twarz z porucznikiem Bradshawem (Miles Teller), synem swojego zmarłego przyjaciela „Goose’a”. Zaciekła rywalizacja wybucha, gdy piloci przygotowują się do akcji specjalnej, która będzie wymagała największego poświęcenia od tych, którzy zostaną wybrani do misji.

TopGunMovie.com

FB/IG/TW: @TopGunMovie

#TopGun

* Urządzenia obsługujące Dolby Atmos są również wymagane do korzystania z Dolby Atmos w domu. Aby doświadczyć Dolby Vision na płycie Blu-ray 4K Ultra HD, wymagany jest telewizor z obsługą Dolby Vision z odtwarzaczem Blu-ray 4K Ultra HD z obsługą Dolby Vision.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu